Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Je čas se přihlásit: Veřejné kurzy zahajujeme po podzimních prázdninách!

před 6 dny •

Zahájení semestru kurzů pro veřejnost jsme letos posunuli na týden po mimořádných podzimních prázdninách. Nepřijdete ani o jednu lekci, vše stihneme odučit podle plánu.

Gl8

Vládní opatření letos rozjezd kurzů pro veřejnost zkomplikovala. Posunutím semestru vycházíme vstříc těm, kteří letošní přihlášku v nejisté situaci dosud odkládali. V týdnu od 2. listopadu začneme učit za všech okolností. Jsme připraveni. Očekáváme, že tou dobou již budou školy otevřené a bude možná prezenční výuka. Pokud by byla prezenční výuka stále zakázána, začneme semestr stejně. První lekce se odehraje online, v plnohodnotné kvalitě. V učebnách se pak s lektory sejdete co nejdříve, jak to bude možné.

O svůj kurz nepřijdete. Počet lekcí je zachován, naučíte se vše, co je v plánu.

Zápisy jsou v plném proudu. Ještě si můžete vybrat z řady kurzů na šesti místech Prahy i online, ale volná místa se postupně plní. Přihlásit se můžete u nás, ale i právě teď online. Nemusíte mít žádné obavy ani v časech koronavirové epidemie. Kromě našich standardních záruk jsme připravili ještě zvláštní preventivní opatření. Myslíme na vaši i naši bezpečnost. Více informací o aktuální nabídce kurzů naleznete na stránce jazykových kurzů pro veřejnost.

Pošlete článek přátelům

Glossa - škola jazyků