Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

LTEpic

Preventivní opatření

Máte obavy z epidemiologické situace? Nemusíte. Díky našim opatřením jsou jazykové kurzy bezpečné!

Jazyková škola je v plném provozu. Zahájení semestru skupinových veřejných kurzů posunujeme na týden po mimořádných školních prázdninách, tedy od 2. listopadu. Nepřijdete o žádnou lekci, vše stihneme i tak odučit podle plánu. 

  1. Naše kurzy pro veřejnost probíhají ve velmi malých skupinkách – nejvýše osm studentů. Učebny jsou dimenzované na mnohem větší obsazenost. Snadněji tak udržíte vhodné rozestupy.
  2. Ve všech našich prostorách je k dispozici dezinfekce. Mezi jednotlivými kurzy dezinfikujeme povrchy. Pro případ potřeby důkladnější dezinfekce máme k dispozici účinnou UV lampu.
  3. Po nezbytnou dobu jsme připraveni každý kurz převést do online formy. Ať již by se jednalo o lokální karanténu, nebo plošná opatření. A jakmile to bude možné, vrátíme se opět do učebny. Studentům, kteří jsou v karanténě, zatímco kurz běží, nabídneme možnost dálkového připojení k lekci formou hybridní výuky. Ti, kteří mohou, účastní se lekce v učebně. Kdo nemůže, je připojen vzdáleně ve videokonferenci. O nic tedy nepřijdete, výuka bude pokračovat!

Průběžně sledujeme aktuální situaci a respektujeme předepsaná pravidla. Nejen to – pro případ výskytu pozitivního testu na Covid-19 u studenta nebo lektora máme připravené přesné postupy pro opatření, která minimalizují riziko přenosu infekce.  V kurzu se setkáváte pouze s lektorem a několika málo studenty, a to zpravidla jen jednou týdně. Situace je tak zcela jiná než na středních či vysokých školách. Jazykové školy jsou bezpečné. 

Nezapomeňte na naše záruky. Díky poskytovaným garancím si můžete být jisti, že platíte jen za služby, se kterými jste spokojeni.

Rovnou nám napište

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • glossa streetJindřišská 11 Praha 1
  • 20150908-DSC_2759Slezská 96 Praha 3
  • img52Sokolská 35 Praha 2
  • 20150624-DSC_2306Malenická 1784 Praha 4
  • 20150624-DSC_2380Na Bělidle 34 Praha 5
  • contact02Nad Záložnou 5 Praha 8