Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Notebook blok tužka ruka

Výukové materiály ke kurzu 

ЧЕСЬКА МОВА ДЛЯ ЖИТТЯ  - ČEŠTINA PRO ŽIVOT

Kurz Čeština pro život byl vytvořen týmem jazykové školy Glossa v rámci dobrovolnické podpory uprchlíků z Ukrajiny v dubnu roku 2022.

Cílem kurzu je rychle naučit nově příchozí Ukrajince základy českého jazyka a pomoci jim začít komunikovat v každodenních i pracovních situacích. Rozvoj dovedností zahrnuje osvojení základní slovní zásoby a gramatiky. Nedílnou součástí kurzu je seznámení s nezbytnými českými reáliemi. Na míru připravené materiály odpovídají tomuto účelu lépe než běžně dostupné učebnice, orientované na poněkud jinou cílovou skupinu.

Výukové materiály ke kurzu (učebnici a učitelskou příručku) dáváme volně k dispozici k využití v kurzech češtiny pro dospělé příchozí z Ukrajiny.

Výukové materiály lze využít v rámci aktivit škol, jazykových škol, neziskových organizací, dobrovolnických uskupení a dalších obdobných subjektů. Materiály jsou určeny pouze pro osobní použití v rámci výuky češtiny pro příchozí. Byly vytvořeny s využitím veřejně dostupných zdrojů a podkladů použitých se souhlasem jejich poskytovatelů. Dokumenty ani žádné jejich části nemohou být užívány pro komerční účely.

Ke stažení:

Učebnice

Příručka pro učitele

Rovnou nám napište

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • Jindřišská ulice GlossaJindřišská 11 Praha 1
  • Glossa Slezská dům fotoSlezská 96 Praha 3
  • Glossa Chodov budovaMalenická 1784 Praha 4
  • Glossa učebna Anděl budovaHolečkova 31 Praha 5
  • Nad záložnou 5 Praha 8