Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Glossa na mezinárodní konferenci

před 2 roky •

Nedávno proběhla mezinárodní konference Moderní přístupy ve výuce jazyků 2022 pořádaná Asociací jazykových škol ČR, které byla naše škola zlatým partnerem.

Konference Asociace jazykových škol

Nedávno proběhla mezinárodní konference Moderní přístupy ve výuce jazyků 2022 pořádaná Asociací jazykových škol ČR, které byla naše škola zlatým partnerem. Na našem stánku jsme kromě osvěžení z vinohradu tatínka naší metodičky nabízeli i anketu, kde jsme se ptali na oblíbené výukové nástroje pro online výuku. A z účastníků naší ankety jsme vylosovali tři výherce, kteří získali tyto ceny:

  1. Vzdělávací program akreditovaný MŠMT Výuka jazyků pro život
  2. Jazyková online zkouška LanguageCert uznávaná v zahraničí i ČR
  3. Unikátní příručka Metodický průvodce učitele jazyků

Slosování se chopil David, ředitel naší školy, a naše nová a skvělá kolegyně Dominika. Výhercům gratulujeme a těšíme se na další ročník konference a milá setkání.

 

Pošlete článek přátelům

Glossa - škola jazyků