Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Student obrázek

Firemní jazykové vzdělávání

Ať již chápete jazykové vzdělávání jako součást systému zaměstnaneckých benefitů, nebo máte zájem o rozvojové vzdělávací programy, máme pro Vás odpovídající řešení. Kvalitní a přitom nákladově efektivní.

Hledáte partnera pro firemní jazykové vzdělávání, který pro vás vymyslí efektivní a zároveň kreativní řešení? Nechcete už dál investovat čas a peníze do výuky, která nikam nevede? Potřebujete ušetřit čas a spolehnout se na perfektní zákaznický servis?
Glossa má pro Vás řešení – začněte své zaměstnance vzdělávat koncepčně.

Obraťte se na profesionály v oboru

Jsme kvalitní jazyková škola s certifikátem managementu kvality ISO 9001  a univerzitní certifikací.  Jsme jazyková škola s bohatými zkušenostmi ve firemní výuce, a to jak s rozsáhlými či specifickými zakázkami celorepublikového pokrytí, tak s menšími projekty.

Za více než 25letou existenci jsme navázali úspěšnou spolupráci s mnoha velkými společnostmi, veřejnými institucemi i s velkým množstvím středních a menších firem. Řešení jazykového vzdělávání máme pro všechny.

Základem kvalitní spolupráce jsou vždy lidé, proto si zakládáme na pečlivém výběru a rozvoji našich spolupracovníků. Můžete si tak být jisti, že vaši výuku vždy povedou skvěle vyškolení lektoři, jejichž učitelské schopnosti neustále rozvíjíme.

Ušetříme váš čas i práci

Nejen výběr a rozvoj lektorů, ale také konkrétní metodické řešení pro vás zajistí náš akademický management – ten zaručí, že výuka bude koncepční a povede k reálným výsledkům.

A jak vám můžeme ušetřit čas? O vše se postará manažer kurzů zodpovědný za vaši spokojenost. Zařídíme, aby celá výuka probíhala hladce a bez komplikací.

Víme, že se potřebujete věnovat své práci, a proto vás nebudeme zatěžovat nadbytečnou administrativou. Už žádné šanony plné tabulek a výkazů, veškerou dokumentaci pro vás přesně a přehledně pomocí efektivního informačního systému zpracujeme my. K plně digitalizovaným datům máte s námi kdykoli přístup přímo na internetu.

Zajímáte se o naše reference?

Proč s námi spolupracovat? Víme, jak na to!

Naše zkušenosti ve váš prospěch

Připravíme pro vás optimální koncepci firemního jazykového vzdělávání. Spolupráci zahájíme jazykovým auditem s analýzou potřeb. Získáme tak přesný přehled o jazykových kompetencích studentů. A podle nich pak připravíme výuku. Individuální či skupinové kurzy, obecné, profesní, nebo specifické zaměření, různé jazyky – nic pro nás není problém.

Učíme dobře a rádi

Naši lektoři jsou metodicky vedení. Podporujeme je a kontrolujeme pomocí hospitací a systému profesního rozvoje. Sledujeme a měříme spokojenost studentů. Přesná organizace a profesionální zákaznický servis šetří váš čas i peníze.  Na internetu máte k dispozici v elektronické formě veškerá data – přehledy výuky, sledování docházky, vyúčtování, kalkulaci nákladů i hodnocení studentů.

Dosáhneme výsledků

Jazykové kompetence měříme dle Společného evropského referenčního rámce. Sledujeme a testujeme dosažený pokrok. Na konci kurzu pro každého studenta zpracujeme jazykový profil s individuálním hodnocením. Jako akreditované zkušební centrum pro vás zajistíme i mezinárodní jazykové zkoušky.

Metodika

T4L-Linearni

Za 25 let výuky jazyků na nejvyšší úrovni jsme se hodně naučili. Získané know-how jsme promítli do vlastní výukové metody Teaching for Life (T4L). Tu jsme vyladili k dokonalosti. Inspirací nám byli studenti a cílem jejich skutečné výsledky.

Učíme pro život

Naše jedinečná metoda T4L staví na praxi a osobní motivaci studentů – s námi se naučí přirozeně a pohotově komunikovat v každodenních situacích. Spojuje osvědčené metodické postupy, unikátní didaktické techniky a praktické využití moderních technologií.

Inspirujeme se studenty

Metoda T4L zohledňuje potřeby a zájmy studentů, zasazuje probíranou látku do jejich osobního a pracovního života a maximálně je ve výuce aktivuje. Vede studenty k systematickému rozvoji jazyka, kdy si znalosti jak zafixují, tak využijí v praxi.

Zaujmeme a pobavíme

Metoda T4L využívá moderní učebnice se skvělou webovou podporou doplňované o další didaktické pomůcky a tvůrčí přínos lektora. Rozmanitost podporuje motivaci studentů se učit, aniž by zábavná forma převažovala nad cílem výuky – domluvit se v práci i v běžném životě.

Jsme Glossa.
S námi se domluvíte!

Mise a vize

Slovo γλώσσα (Glossa) znamená v klasické řečtině jazyk, řeč. Již název Glossa – škola jazyků tak vystihuje naše hlavní poslání: výuku cizích jazyků. Jazyky ale neučíme teoreticky. Zaměřujeme se na jejich praktické využití v každodenním životě, ať už na cestách v zahraničí či při pracovním jednání. Pomáháme lidem vzájemně si porozumět. Naše práce má smysl.

Zakládáme si na vysoké kvalitě výuky, která je výsledkem kombinace unikátní výukové metody Teaching for Life (T4L), spolehlivé práce managementu i profesionálního lektorského týmu a zodpovědného přístupu založeného na férovosti a etice.

Jazyky pro život učíme už víc než 25 let. Zaujímáme stabilní pozici mezi nejvýznamnějšími jazykovými školami na českém trhu. Nabízíme široké spektrum možností jazykového vzdělávání v kurzech pro veřejnost i v rámci zakázkových projektů pro firmy a instituce. Naší vizí je dlouhodobě zvyšovat jazykovou vybavenost studentů, a tím i jejich šance na uplatnění na českém i evropském trhu práce, možnosti dalšího vzdělávání i větší komfort v osobním životě.

Spokojenost našim studentům dokážeme zaručit. Jsme akreditovaným zkušebním centrem LanguageCert, držitelem certifikátu systému managementu kvality ISO 9001:2015 a certifikovaným členem Asociace jazykových škol.

Otázky k firemní výuce? Sem s nimi

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • Jindřišská ulice GlossaJindřišská 11 Praha 1
  • Glossa Slezská dům fotoSlezská 96 Praha 3
  • Glossa Chodov budovaMalenická 1784 Praha 4
  • Glossa učebna Anděl budovaHolečkova 31 Praha 5
  • Nad záložnou 5 Praha 8