Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Rok plný angličtiny – zahajujeme zápis do pomaturitního studia 19/20 !

• před 1 týdnem

Chcete se radikálně zlepšit v angličtině ? Nedostali jste se na vysněnou vysokou školu a přemýšlíte, co dál? Chcete si udělat klidnější rok, ale věnovat se něčemu smysluplnému? Pak jste u nás správně. Nejnabitější pomaturitní studium v Praze vám nabízí nejen kvalitní jednoletý kurz v renomované jazykové škole s možností statusu studenta, ale i mezinárodní jazykový certifikát v ceně, studium druhého jazyka zdarma a spoustu dalších benefitů. Právě začínáme přijímat přihlášky, kurz nyní získáte s výhodnou slevou. Můžete se přijít podívat na den otevřených dveří. Neváhejte, využijte slevu a přihlaste se k nám!

Celý článek

Jarní semestr kurzů pro veřejnost: Poslední volná místa se slevou!

• před 4 měsíci

Uvažujete o tom, vybrat si ten pravý kurz cizího jazyka? Správné rozhodnutí!

Celý článek

PF 2019

• před 4 měsíci

Přejeme všem našim studentům, učitelům, zákazníkům a spolupracovníkům klidné prožití svátků a dobrý rok 2019! Naše kancelář je Vám k dispozici ve standardní otevírací době do 21. prosince a poté opět od 2. ledna. Kurzy pro veřejnost přes svátky neprobíhají a pokračují po vánoční přestávce v týdnu od 7. ledna. V zakázkových kurzech probíhá výuka dle dohody se zákazníky i během svátků.

Celý článek

Darujte svým blízkým jazykový kurz !

• před 5 měsíci

Originální a smysluplný dárek – poukaz na jazykový kurz ! Chcete darovat jazykový kurz a nevíte přesně, jakou zvolit pokročilost či termín výuky? Nevadí, obdarovaný si vybere sám. Stačí jen zakoupit náš dárkový poukaz v libovolné hodnotě. To je dárek, který pomůže i potěší!

Celý článek

Křest Metodického průvodce Teaching for Life

• před 6 měsíci

Za celou historii školy prošlo našimi kurzy nejen přes 70 tisíc studentů, ale i několik set učitelů. To už je nějaká dávka zkušeností. Chceme mít ty nejlepší lektory. A pracujeme na tom. Rozvoj odborných kompetencí lektorského týmu je jednou z našich hlavních priorit.

Celý článek

Evropský den jazyků – vyhrajte kurz zdarma !

• před 7 měsíci

Evropský den jazyků se každoročně slaví 26. září. Tento svátek, vyhlašovaný Radou Evropy, vyjadřuje podporu tomu, aby se 800 milionů Evropanů, kteří žijí v jejích 47 členských státech, více učilo cizí jazyky v jakémkoli věku, a to jak ve škole, tak i mimo ni. A to chceme podpořit i my!

Celý článek

Úspěšně jsme zvládli audit systému managementu kvality podle nové normy

• před 7 měsíci

Kvalita pro nás není jen slovo. Glossa – škola jazyků má certifikát systému managementu kvality ISO 9001 již od roku 2004. Náročnou certifikací jsme prošli jako jedna z prvních jazykových škol nejen v České republice, ale i v Evropě.

Celý článek

Ukázkové hodiny moc neukazují

• před 12 měsíci

Proč nemají velký smysl ukázkové hodiny, čím udržet spokojené zákazníky a jaká reklama u jazykových škol funguje nejlépe? To a ještě víc se dozvíte v článku o marketingu jazykových škol publikovaném v týdeníku Marketing a Media, ve kterém se píše i o jazykové škole Glossa a naší ojedinělé záruce, díky které nespokojení nic neplatí.

Celý článek

Kvalitní jazykové školy poznáte podle členství v asociaci, ty nejlepší podle certifikace

• před 1 rokem

Jaký smysl má pro zákazníky certifikace jazykových škol, čím se zabývá Asociace jazykových škol, jaká je situace na trhu zakázkového jazykového vzdělávání? To vše se dozvíte v rozhovoru s naším ředitelem v časopisu HR Forum  – odborném měsíčníku pro všechny, kteří chtějí dobře vést druhé i sami sebe.

Celý článek

Jindřišská v novém!

• před 2 roky

V novém semestru vítáme studenty v nově zrekonstruované centrále. Podívejte se na pár fotek po jejím dokončení.

Celý článek