Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Letní jazykové kurzy

• před 1 týdnem

Vyplouváme na vlnách gramatiky a konverzace na týden bez ohledu na počasí.
Do plavek jste akorát, tak teď už jen doladit konverzaci a budete hvězdou pláže. Letos si opět můžete v Glosse zpříjemnit léto jazykovými kurzy. Žhavou nabídkou jsou týdenní online kurzy angličtiny LETNÍ GRAMATIKA a LETNÍ KONVERZACE. A můžete se zapsat na jeden nebo klidně i na oba. Tak neváhejte, protože letní kurzy jsou jediným letním románkem, který má zaručené trvalé pozitivní následky.

Celý článek

Nejnabitější pomaturitní studium v Praze – přihlaste se k nám!

• před 3 týdny

Chcete se radikálně zlepšit v angličtině ? Nedostali jste se na vysněnou vysokou školu a přemýšlíte, co dál? Chcete si udělat klidnější rok, ale věnovat se něčemu smysluplnému? Pak jste u nás správně. Nejnabitější pomaturitní studium v Praze vám nabízí nejen kvalitní jednoletý kurz v renomované jazykové škole s možností statusu studenta, ale i mezinárodní jazykový certifikát v ceně, studium druhého jazyka zdarma, webovou podporu studia s e-learningem a AI chatbotem, diskusní kluby, dobrou cenu i výhodné splátky a spoustu dalších benefitů. Neváhejte, přihlaste se k nám!

Celý článek

Vtipné německé podcasty pro všechny jazykové úrovně!

• před 4 měsíce

Co si takhle poslechnout zajímavý a vtipný podcast o němčině a Německu vedený Virpi a Sandrou?

Celý článek

Benátský karnevalový dezert

• před 5 měsíců

Zažijte atmosféru věhlasného karnevalu a upečte si doma slavný dezert!

Celý článek

Procvičte si španělštinu s krátkými filmy!

• před 5 měsíců

Procvičte si španělštinu s cortometrajes, které byly v roce 2023 nominovány na internetový filmový festival Notodofilmfest.

Celý článek

Darujte svým blízkým jazykový kurz !

• před 6 měsíců

Originální a smysluplný dárek – poukaz na jazykový kurz ! Chcete darovat jazykový kurz a nevíte přesně, jakou zvolit pokročilost či termín výuky? Nevadí, obdarovaný si vybere sám. Stačí jen zakoupit náš dárkový poukaz v libovolné hodnotě. To je dárek, který pomůže i potěší!

Celý článek

Je pro vás anglická výslovnost „a piece of cake“?

• před 9 měsíců

Vyzkoušejte si, jak správně vyslovovat zrádné anglické „a“!

Celý článek

Gonna, watcha, dunno, wanna…

• před 9 měsíců

Procvičte si hovorovou angličtinu!

Celý článek