Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Studentka obrázek

Mezinárodní zkoušky

Glossa je zkušebním centrem, kde získáte prestižní jazykové certifikáty uznávané v britském i českém vzdělávacím systému, ve firmách a institucích v EU i v řadě dalších států světa. Zkoušku s námi můžete složit v jazykové škole nebo online v pohodlí domova!

Nejlepší zkoušky

Hledáte moderní zkoušku z angličtiny? Zkoušku, která kvalifikovaně ověří vaše znalosti, ale nevyžaduje zdlouhavý nácvik? Kterou lze složit i online? Ze které dostanete certifikát již za pár dní? Která vás nebude nudit? Vyberte si ze zkoušek LanguageCert International ESOL a SESOL  – mezinárodní certifikáty nové generace.

Flexibilní & praktické

Na výběr máte nejen šest úrovní zkoušek A1-C2 podle Společného evropského referenčního rámce, ale také způsob skládání zkoušky. V našem akreditovaném zkušebním centru můžete zkoušku absolvovat písemně (Paper-based Exams) či na počítači (Computer-based Exams). Nebo dáte přednost on-line zkoušce z pohodlí Vašeho domova (Online Exams)?  To je nejrychlejší způsob získání certifikátu!

Písemná a ústní zkouška se skládá zvlášť. Písemná zkouška International ESOL testuje poslech, čtení a psaní na snadno pochopitelných testových úlohách vycházejících z běžné komunikace. Ústní zkouška International Spoken ESOL ověřuje schopnost dorozumět se v rozhovoru se zkoušejícím bez přítomnosti další osoby. Po složení každé z nich dostanete reprezentativní certifikát uznávaný v ČR, ve Velké Británii, v Evropě a v řadě dalších zemí světa.

Spojením kvalitního obsahu a moderního provedení včetně online zkoušek jsou certifikáty LanguageCert nejprogresivnějšími zkouškami na našem i světovém trhu. Ověřují praktické zvládnutí jazyka, takže nemusíte být přeborníkem v gramatice, ani absolvovat specializovaný kurz, stačí umět se anglicky domluvit. Ukázky zkoušek naleznete zde. A zkoušky si u nás můžete vyzkoušet i nanečisto.

Online zkoušky

Pro všechny jazykové úrovně nabízíme unikátní Online Exams – možnost složit zkoušku z pohodlí svého domova či pracoviště. U nás v jazykové škole nebo zde na internetu si koupíte Exam Voucher, jehož prostřednictvím se zaregistrujete a vyberete si termín zkoušky. Pak již stačí jen klidné místo a notebook s připojením na internet a požadovaným vybavením. Obsah a průběh zkoušek je shodný se zkouškami konanými ve zkušebním centru, pouze probíhají na dálku s certifikovaným zkoušejícím. Platnost certifikátu je stejná jako u online zkoušky. Ceník online zkoušek naleznete zde.

Výhody:
Termín bez čekání a podle vás
Zkouška bez stresu z pohodlí domova
Výsledky do 3 pracovních dnů
Certifikát do 5 dnů od výsledků
Zkoušku můžete koupit přímo v našem e-shopu

Zkoušky ve zkušebním centru

Písemné zkoušky International ESOL můžete skládat v centrále naší školy v Jindřišské ulici v písemném formátu (Paper-based Exams), kdy odpovědi vepisujete do odpovědního archu, nebo v počítačové podobě (Computer-based Exams).

Ústní zkoušky International SESOL probíhají ve dvojici zkoušející a kandidát, nikdo další není přítomen. Pro účely vyhodnocení zkoušky nezávislým hodnotitelem je rozhovor nahráván.

Zkoušky ESOL a SESOL lze skládat zvlášť nebo obě ve stejný den. Přehled cen naleznete zde.

Zkoušky probíhají i pro jednoho přihlášeného kandidáta. Termín zkoušky si vyberte zde.

Potřebujete jiný termín? Zvolte Online zkoušku a vyberte si den a čas podle vás!

Zkoušky nanečisto

Potřebujete si ověřit, zda zkoušku zvládnete? Napište nám a my Vám nabídneme termín. Cena zkoušky nanečisto včetně vyhodnocení je 500 Kč.

Proč LanguageCert?

Působíte ve státní správě

Zkoušky LanguageCert jsou přesně pro vás. Jsou zařazeny do Seznamu standardizovaných jazykových zkoušek MŠMT. Jakmile získáte certifikát písemné (ESOL) i ústní části (SESOL) na požadované úrovni, máte splněny kvalifikační předpoklady. Přesvědčte se zde. Ochotně vám poradíme s volbou odpovídající úrovně.

Dorozumíte se v práci

Potřebujete doložit, že vaše angličtina je na komunikativní úrovni, jak aktuálně požaduje většina zaměstnavatelů? S certifikátem LanguageCert zazáříte při jakémkoli pracovním pohovoru. Pro výše uvedený požadavek doporučujeme zkoušku Communicator (B2). S volbou úrovně či typu zkoušky vám rádi poradíme.

Prokážete svou znalost na VŠ

Zkoušky LanguageCert jsou uznávány evropskými certifikačními orgány. Významné je především uznání Ofqual v rámci britského vzdělávacího systému. Díky navázání na tradici City & Guilds jsou zkoušky LanguageCert International ESOL a SESOL uznávány řadou vysokých škol v ČR i ve střední Evropě. Aktuální přehled naleznete zde.

Splníte profilovou část maturitní zkoušky

Chcete, aby Vaše maturitní zkouška z angličtiny měla smysl? Zkoušky LanguageCert International ESOL B1-C2 jsou schváleny MŠMT jako vhodná náhrada za profilovou část maturitní zkoušky. Výhodou je, že máte-li odpovídající úroveň, nemusíte se na zkoušku speciálně připravovat, a přitom získáte certifikát uznávaný v zahraničí i v ČR.

… nezapomeňte!

  1. Absolvováním online zkoušky můžete mít v ruce certifikát již do dvou týdnů od chvíle, kdy se pro zkoušku rozhodnete.
  2. Nebo si vyberete jakýkoli z našich termínů zkoušek ve zkušebním centru –  buď na počítači (Computer-based) nebo v tradičním písemném formátu (Paper-based).
  3. K online zkoušce se můžete přihlásit hned teď na internetu.

Složit zkoušku nikdy nebylo snazší.

Máte zájem o jiné zkoušky a testy?

Nabízíme též přípravu na Cambridge exams i další jazykové zkoušky.

 

 

 

Chystáte se na mezinárodní zkoušku?

Zeptejte se k mezinárodním zkouškám

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • Jindřišská ulice GlossaJindřišská 11 Praha 1
  • Glossa Slezská dům fotoSlezská 96 Praha 3
  • Glossa Chodov budovaMalenická 1784 Praha 4
  • Glossa učebna Anděl budovaHolečkova 31 Praha 5
  • Nad záložnou 5 Praha 8