Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Studenti obrázek v záhlaví

Pomaturitní studium angličtiny

Nejnabitější pomaturitní studium angličtiny v Praze.
Rok plný angličtiny s mezinárodní zkouškou v ceně. Status studenta pro letošní maturanty. Jako bonus kurz dalšího jazyka, zajímavé diskusní kluby, webová podpora s e-learningem a videokurzy zdarma.

Pomaturitní studium – rok plný angličtiny

Chcete se radikálně zlepšit v angličtině? Nedostali jste se na vysněnou vysokou školu a přemýšlíte, co dál? Chcete si udělat klidnější rok, ale věnovat se něčemu smysluplnému? Zapomeňte na upjaté učitelky a usedlou výuku, v Glosse vás čeká moderní komunikativní přístup. Zjistíte, že kvalita nemusí znamenat nudu!

Intenzita

jednoleté denní jazykové studium – probíhá po celý školní rok

20 vyučovacích hodin týdně
pondělí – pátek 9:30 – 12:45 nebo 13:00 – 16:15

Místo

vždy výborně dostupné poblíž stanic metra
Anděl, Jiřího z Poděbrad, Chodov, Kobylisy

Lektoři

kombinace českého lektora a rodilého mluvčího

Úrovně

pre-intermediate až upper-intermediate
jazykovou úroveň zjistíme jednoduše pomocí vstupního testu

Jazykový certifikát

V ceně studia je zahrnuta písemná i ústní mezinárodní jazyková zkouška LanguageCert International ESOL/SESOL, součást britského vzdělávacího systému a uznávaná MŠMT i zaměstnavateli a institucemi na celém světě. Více o mezinárodních zkouškách LanguageCert zjistíte zde.

Zdarma vám zařídíme zkoušku nanečisto, abyste byli skutečně skvěle připraveni. Jako akreditované zkušební centrum můžeme zkoušky realizovat přímo v rámci vašeho studia.

Status studenta

Naše jazyková škola je zařazena do příslušné vyhlášky MŠMT č. 19/2014 Sb. ze dne 23. 1. 2014  – čerství maturanti tak mají zaručen status studenta a s ním související výhody.

Social Club & Culture Club

Zažijte angličtinu „na vlastní kůži“ – nejen v naší multimediálně vybavené učebně, ale i akčně mimo ní tematicky a sezónně zaměřenými lekcemi. Čekají vás skupinové diskuse, filmové a čtenářské kluby, výuka v terénu, aktivity spojené s daným ročním obdobím a hlavně nadšení lektoři, díky kterým bude studium nezapomenutelné!

Samozřejmostí u nás je

vrácení kurzovného v případě přijetí na VŠ

Máme skvělé reference

Zajímáte se o zkušenosti našich studentů? Podívejte se na tento článek.  Další reference najdete tady:

Ověřené recenze studentů

 

 

Dobrá cena

Celý školní rok denního studia angličtiny (800 hodin), mezinárodní jazykový certifikát, kurz druhého jazyka, e-learning, videokurzy  a diskusní kluby:

32 890 Kč odpolední kurz /38 890 Kč dopolední kurz

(41,10 / 48,60 Kč za hodinu).

Akční sleva: Při přihlášení do konce dubna zaplatíte u odpolední varianty jen 28 890,- a za dopolední kurz jen 32 890,-!

Cena zahrnuje všechny nabízené benefity a poplatek za kompletní mezinárodní jazykovou zkoušku.

Sleva platí při platbě celého kurzovného najednou, bez využití splátek.

Nabízíme také výhodný splátkový kalendář: 8800 Kč při přihlášení + 9 x 3600 Kč nebo 9 x 2900 Kč (dle varianty kurzu).

Chcete se přihlásit? Podívejte se na přehled kurzů s možností rezervace, napište nám, nebo se zastavte v naší centrále v Jindřišské ulici 11.

Co dostanete navíc?

Mezinárodní jazykový certifikát v ceně

U nás za zkoušku nepřiplácíte. Složení zkoušky a získání mezinárodního certifikátu LanguageCert je zahrnuto v ceně kurzu. Na zkoušku vás skvěle připravíme, takže certifikát máte téměř v kapse.

Zapište se na další jazyk

Chcete začít nebo si vylepšit ještě další jazyk? To u nás není vůbec žádný problém a pro vás ještě k tomu zcela zdarma!
1×2 vyučovací hodiny týdně (varianta klasik) celý školní rok bez dalších poplatků, stačí si vybrat: Němčina, francouzština, španělština, italština nebo ruština?

Webová podpora

Vynikající doplněk ke studiu – v rámci našeho kurzu získáváte webovou podporu, kterou můžete využívat na počítači, tabletu i mobilním telefonu. E-learningový trénink slovní zásoby, interaktivní self-learning, videokurzy a doplňkové materiály.

Diskusní kluby

Chcete ještě užší kontakt s rodilými mluvčími a pobavit se s nimi nad různými aktuálními i kontroverzními tématy v několika možných jazycích? Pak vám zdarma nabízíme možnost zúčastnit se během kurzu až sedmi diskusních klubů.
S diskusními kluby máte volnost při výběru rozsahu, termínu, místa i obsahu. Choďte na jazykový kurz podle toho, kdy právě máte čas a věnujte se přesně tomu, co vás zajímá.

Sleva na učebnice

Pokud si u nás koupíte učebnice, přidáme k již tak výhodným cenám slevu 10%.

Celkově vám tedy nabízíme další výhody v hodnotě až 13 000 Kč. Nejnabitější pomaturitní studium v Praze? Jedině v naší jazykové škole!

Hodí se vám mít informace o pomaturitním studiu po ruce vytištěné? Stáhněte si leták.

Dny otevřených dveří – pomaturitní studium 2023/2024

Ve čtvrtek 20. dubna a v úterý 20. června od 16 hod. se můžete přijít podívat, jak probíhá pomaturitní studium v Glosse. Vyzkoušíte si ukázkovou lekci angličtiny, dozvíte se veškeré informace, odpovíme vám na všechny otázky. Můžete si rovnou zkusit rozřazovací test a k tomu všemu si můžete dát kávu nebo čaj zdarma. Budeme se na vás těšit v učebně v areálu KC Zahrada, Malenická 1784, Praha 11 –  metro C „Chodov“.

Rádi vás uvidíme! Rezervujte si prosím místo zde.

Chcete si vybrat kurz a rezervovat místo?

Nevíte, která pokročilost vám bude vyhovovat? Udělejte si náš online test!

Pro kurz s cílovou zkouškou B2 by vám měla vyjít ve výsledku testu dosažená úroveň nejméně 3 (A2 dle Evropského referenčního rámce). Pro kurz s cílovou zkouškou C1 by měla být dosažená úroveň nejméně 5 (B1 dle Evropského referenčního rámce).

Seznamte se s některými z lektorů, které můžete v našich kurzech potkat:

Mám zájem o pomaturitní studium

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • Jindřišská ulice GlossaJindřišská 11 Praha 1
  • Glossa Slezská dům fotoSlezská 96 Praha 3
  • Sokolská 35 Praha 2
  • Glossa Chodov budovaMalenická 1784 Praha 4
  • Glossa učebna Anděl budovaHolečkova 31 Praha 5
  • Nad záložnou 5 Praha 8