Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Studenti obrázek v záhlaví

Pomaturitní studium angličtiny

Nejnabitější pomaturitní studium angličtiny v Praze.
Rok plný angličtiny s mezinárodní zkouškou v ceně. Status studenta pro letošní maturanty. Jako bonus kurz dalšího jazyka, zajímavé diskusní kluby, webová podpora s e-learningem a umělou inteligencí zdarma.

Pomaturitní studium – rok plný angličtiny

Chcete se radikálně zlepšit v angličtině? Nedostali jste se na vysněnou vysokou školu a přemýšlíte, co dál? Chcete si udělat klidnější rok, ale věnovat se něčemu smysluplnému? Zapomeňte na upjaté učitelky a usedlou výuku, v Glosse vás čeká moderní komunikativní přístup. Zjistíte, že kvalita nemusí znamenat nudu!

Intenzita

jednoleté denní jazykové studium – probíhá po celý školní rok

20 vyučovacích hodin týdně
pondělí – pátek 9:30 – 12:45 nebo 13:00 – 16:15

Místo

vždy výborně dostupné poblíž stanic metra
Anděl, Jiřího z Poděbrad, Chodov, Kobylisy

Lektoři

kombinace českého lektora a rodilého mluvčího

Úrovně

pre-intermediate až upper-intermediate
jazykovou úroveň zjistíme jednoduše pomocí vstupního testu

Jazykový certifikát

V ceně studia je zahrnuta písemná i ústní mezinárodní jazyková zkouška LanguageCert International ESOL/SESOL, součást britského vzdělávacího systému a uznávaná MŠMT i zaměstnavateli a institucemi na celém světě. Více o mezinárodních zkouškách LanguageCert zjistíte zde.

Zdarma vám zařídíme zkoušku nanečisto, abyste byli skutečně skvěle připraveni. Jako akreditované zkušební centrum můžeme zkoušky realizovat přímo v rámci vašeho studia.

Status studenta

Naše jazyková škola je zařazena do příslušné vyhlášky MŠMT č. 19/2014 Sb. ze dne 23. 1. 2014  – čerství maturanti tak mají zaručen status studenta a s ním související výhody.

Social Club & Culture Club

Zažijte angličtinu „na vlastní kůži“ – nejen v naší multimediálně vybavené učebně, ale i akčně mimo ní tematicky a sezónně zaměřenými lekcemi. Čekají vás skupinové diskuse, filmové a čtenářské kluby, výuka v terénu, aktivity spojené s daným ročním obdobím a hlavně nadšení lektoři, díky kterým bude studium nezapomenutelné!

Samozřejmostí u nás je

vrácení kurzovného v případě přijetí na VŠ

Máme skvělé reference

Zajímáte se o zkušenosti našich studentů? Podívejte se na tento článek.  Další reference najdete tady:

Ověřené recenze studentů

 

 

Dobrá cena

zahrnuje celý školní rok denního studia angličtiny (800 hodin), k tomu navíc mezinárodní jazykový certifikát, kurz druhého jazyka dle vlastního výběru, webová podpora s e-learningem, videokurzy a konverzační umělou inteligencí a 7x diskusní kluby dle vlastního výběru:

32 890 Kč odpolední kurz / 37 890 Kč dopolední kurz

(41,11 / 47,36 Kč za hodinu).

Cena obsahuje všechny nabízené benefity a poplatek za kompletní mezinárodní jazykovou zkoušku.

Nabízíme také výhodný splátkový kalendář: 8800 Kč při přihlášení + 9 x 3600 Kč nebo 9 x 2900 Kč (dle varianty kurzu).

AKČNÍ NABÍDKA: Sleva 5000 Kč při přihlášení do konce května!

Chcete se přihlásit? Podívejte se na přehled kurzů s možností rezervace, napište nám, nebo se zastavte v naší centrále v Jindřišské ulici 11.

Co dostanete navíc?

Mezinárodní jazykový certifikát v ceně

U nás za zkoušku nepřiplácíte. Složení písemné i ústní zkoušky a získání mezinárodního certifikátu LanguageCert je zahrnuto v ceně kurzu. Na zkoušku vás skvěle připravíme, takže certifikát máte téměř v kapse.

Zapište se na další jazyk

Chcete začít nebo si vylepšit ještě další jazyk? To u nás není vůbec žádný problém a pro vás ještě k tomu zcela zdarma!
1×2 vyučovací hodiny týdně celý školní rok bez dalších poplatků, stačí si vybrat: Němčina, francouzština, španělština, italština nebo ruština?

Webová podpora

Vynikající doplněk ke studiu – v rámci našeho kurzu získáváte webovou podporu, kterou můžete využívat na počítači, tabletu i mobilním telefonu. Obsahuje e-learningový trénink slovní zásoby, interaktivní aktivity, self-learning, videokurzy a GlossaBot – konverzaci s umělou inteligencí , která vám pomůže nacvičit si komunikaci v různých jazycích ve vybraných praktických životních situacích.

Diskusní kluby

Chcete ještě užší kontakt s rodilými mluvčími a pobavit se s nimi nad různými aktuálními i kontroverzními tématy v několika možných jazycích? Pak vám zdarma nabízíme možnost zúčastnit se během kurzu až sedmi diskusních klubů.
S diskusními kluby máte volnost při výběru rozsahu, termínu, místa i obsahu. Choďte na jazykový kurz podle toho, kdy právě máte čas a věnujte se přesně tomu, co vás zajímá.

Sleva na učebnice

Pokud si u nás koupíte učebnice, přidáme k již tak výhodným cenám slevu 10%.

Celkově vám tedy nabízíme další výhody v hodnotě až 15 000 Kč. Nejnabitější pomaturitní studium v Praze? Jedině v naší jazykové škole!

Hodí se vám mít informace o pomaturitním studiu po ruce vytištěné? Stáhněte si leták.

Den otevřených dveří – pomaturitní studium 2024/2025

V úterý 18.6. od 16 hod se můžete přijít podívat, jak probíhá pomaturitní studium v Glosse. Vyzkoušíte si ukázkovou lekci angličtiny, dozvíte se veškeré informace ke studiu, můžete si rovnou zkusit rozřazovací test a k tomu všemu si můžete dát kávu nebo čaj zdarma. Budeme se na vás těšit v učebně v areálu KC Zahrada, Malenická 1784, Praha 11 –  metro C „Chodov“.

Pokud máte zájem o účast na dni otevřených dveří, rezervujte si prosím místo. Rezervovat místo si můžete zde, nebo nám napište pomocí formuláře na konci stránky.

Chcete si vybrat kurz a rezervovat místo?

Nevíte, která pokročilost vám bude vyhovovat? Udělejte si náš online test!

Pro kurz s cílovou zkouškou B2 by vám měla vyjít ve výsledku testu dosažená úroveň nejméně 3 (A2 dle Evropského referenčního rámce). Pro kurz s cílovou zkouškou C1 by měla být dosažená úroveň nejméně 5 (B1 dle Evropského referenčního rámce).

Seznamte se s některými z lektorů, které můžete v našich kurzech potkat:

Metodika

T4L-Linearni

Za 25 let výuky jazyků na nejvyšší úrovni jsme se hodně naučili. Získané know-how jsme promítli do vlastní výukové metody Teaching for Life (T4L). Tu jsme vyladili k dokonalosti. Inspirací nám byli studenti a cílem jejich skutečné výsledky.

Učíme pro život: Naše jedinečná metoda T4L staví na praxi a osobní motivaci studentů – s námi se naučí přirozeně a pohotově komunikovat v každodenních situacích. Spojuje osvědčené metodické postupy, unikátní didaktické techniky a praktické využití moderních technologií.

Inspirujeme se studenty: Metoda T4L zohledňuje potřeby a zájmy studentů, zasazuje probíranou látku do jejich osobního a pracovního života a maximálně je ve výuce aktivuje. Vede studenty k systematickému rozvoji jazyka, kdy si znalosti jak zafixují, tak využijí v praxi.

Zaujmeme a pobavíme: Metoda T4L využívá moderní učebnice se skvělou webovou podporou doplňované o další didaktické pomůcky a tvůrčí přínos lektora. Rozmanitost podporuje motivaci studentů se učit, aniž by zábavná forma převažovala nad cílem výuky – domluvit se v práci i v běžném životě.

Jsme Glossa.
S námi se domluvíte!

Mise a vize

Slovo γλώσσα (Glossa) znamená v klasické řečtině jazyk, řeč. Již název Glossa – škola jazyků tak vystihuje naše hlavní poslání: výuku cizích jazyků. Jazyky ale neučíme teoreticky. Zaměřujeme se na jejich praktické využití v každodenním životě, ať už na cestách v zahraničí či při pracovním jednání. Pomáháme lidem vzájemně si porozumět. Naše práce má smysl.

Zakládáme si na vysoké kvalitě výuky, která je výsledkem kombinace unikátní výukové metody Teaching for Life (T4L), spolehlivé práce managementu i profesionálního lektorského týmu a zodpovědného přístupu založeného na férovosti a etice.

Jazyky pro život učíme už víc než 25 let. Zaujímáme stabilní pozici mezi nejvýznamnějšími jazykovými školami na českém trhu. Nabízíme široké spektrum možností jazykového vzdělávání v kurzech pro veřejnost i v rámci zakázkových projektů pro firmy a instituce. Naší vizí je dlouhodobě zvyšovat jazykovou vybavenost studentů, a tím i jejich šance na uplatnění na českém i evropském trhu práce, možnosti dalšího vzdělávání i větší komfort v osobním životě.

Spokojenost našim studentům dokážeme zaručit. Jsme akreditovaným zkušebním centrem LanguageCert, držitelem certifikátu systému managementu kvality ISO 9001:2015 a certifikovaným členem Asociace jazykových škol.

Mám zájem o pomaturitní studium

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • Jindřišská ulice GlossaJindřišská 11 Praha 1
  • Glossa Slezská dům fotoSlezská 96 Praha 3
  • Glossa Chodov budovaMalenická 1784 Praha 4
  • Glossa učebna Anděl budovaHolečkova 31 Praha 5
  • Nad záložnou 5 Praha 8