Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

I krajané v Banátu studují s námi!

před 9 roky •

Také letos v červenci – stejně jako mnohokrát v posledních více než deseti letech – vyslala Glossa své lektory do rumunského Banátu, aby pomohli tamním krajanům zlepšit jejich znalosti angličtiny.

Studenti Banát Glossa

Akce měla za cíl pomoci banátským Čechům získat díky jazykovým znalostem nové příležitosti či lepší pracovní uplatnění. Letošní kurz probíhal ve vísce Eibenthal a byl pro jeho účastníky zcela bezplatný. Všichni studenti na závěr získali také certifikát o jeho úspěšném absolvování.

Kurz anglického jazyka je však jen jednou z mnoha aktivit rozsáhlejšího charitativního projektu, do něhož je Glossa zapojena. Kromě výuky jsme již v minulosti financovali nejen pro Eibenthal, ale i pro další české vesnice v Banátu třeba zakoupení výtvarných a sportovních potřeb pro děti ve školách, hudebních nástrojů, léků nebo učebnic a podpořili jsme také celou řadu kulturních aktivit.

Pošlete článek přátelům

Glossa - škola jazyků