Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Informace o práci jazykové školy v režimu nouzového stavu

před 4 roky •

I v průběhu epidemie COVID-19 naše jazyková škola pracuje – ovšem v režimu, který je přizpůsoben vyhlášenému nouzovému stavu a který minimalizuje rizika přenosu infekce.

Výuka ve skupinových kurzech pro veřejnost byla po dobu nouzového stavu přechodně přerušena a následně obnovena distančně v online režimu. Semestr bude odpovídajícím způsobem prodloužen, studenti o žádné lekce nepřijdou.

Výuka pomaturitního studia byla v učebnách přerušena a probíhá online.

Zakázkové kurzy pro firmy a privátní klienty probíhají standardně dál. Samozřejmě respektujeme, pokud naši zákazníci přijmou mimořádná opatření, v takovém případě nabízíme lekce přes internet, nebo výuku přerušujeme.

Nikdo z našich lektorů není dle našich informací z hlediska infekce rizikový. Situaci pečlivě monitorujeme, z více než 290 lektorů je momentálně jedna zdravá lektorka v preventivní karanténě po návratu ze zahraničí. Pro snížení rizika přenosu infekce v rámci jazykové školy přechodně zastavujeme veškeré vzdělávací programy pro lektory a další společné akce, pozastaveny jsou i hospitace, neprobíhají setkávání lektorů v lektorské pracovně. Administrativní závazky vůči škole lektoři vykonávají po přechodnou dobu výhradně přes internet. Možnost přenosu infekce mezi lektory školy je tak minimální.

Recepce a kancelář školy je v souladu s nařízením vlády uzavřena. Pracujeme v režimu home office. Pokud se s námi chcete spojit, napište na info@glossa.cz, rádi budeme k dispozici.

Děkujeme za pochopení a přejeme úspěšné zvládnutí složitého období. Věříme, že se naše práce co nejdříve vrátí do normálního režimu.

Pošlete článek přátelům

Glossa - škola jazyků