Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Jazyková škola v podzimním nouzovém stavu

před 4 roky •

I po vyhlášení podzimních vládních restriktivních opatření naše jazyková škola pracuje. Fungujeme v režimu, který je přizpůsoben aktuálním předpisům.

Semestr kurzů pro veřejnost začíná v posunutém termínu v  týdnu od 2. listopadu. První lekce proběhne online, v plnohodnotné kvalitě. V učebnách se pak s lektory studenti setkají co nejdříve, jak to bude možné.
Pomaturitní studium i výuka pro firmy, instituce a privátní klienty probíhá po přechodnou dobu pouze online.

Recepce školy je v souladu s nařízením vlády pro veřejnost uzavřena. Veškeré požadavky rádi vyřešíme telefonicky či e-mailem. Do kurzů se můžete zapsat na našem webu. Centrála školy je v nutné míře přístupná pouze lektorům a zaměstnancům.
Děkujeme za pochopení a přejeme úspěšné zvládnutí složitého období. Věříme, že se naše práce co nejdříve vrátí do normálního režimu.

Pošlete článek přátelům

Glossa - škola jazyků