Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Jazykové školy od 22. 11. – prezenční výuka pokračuje

před 3 roky •

Fungujeme beze změn v prezenčním režimu!

Na základě vládních opatření platných od 22. listopadu nedochází v rámci jazykového vzdělávání k žádným změnám. Kurzy pokračují v prezenční formě. Pokud počet účastníků nepřekročí 20 osob, není nutné prokazovat se dokladem o očkování nebo bezinfekčnosti po prodělání nemoci. Podrobnosti naleznete v dokumentu Ministerstva zdravotnictví zde – bod 13 v odstavci I.

V našich kurzech pro veřejnost není ve skupině nikdy více než 8 lidí, u pomaturitního studia počet studentů nepřekračuje 16. Respektujeme všechna platná opatření, naše kurzy jsou bezpečné. Žádné další zvláštní kroky nejsou potřeba.

Studenti pomaturitního studia u nás prochází povinným testováním, stejně jako studenti středních škol. Ve výuce pro firmy a instituce a v privátních kurzech vyučujeme prezenčně nebo online podle požadavků zákazníků.

Jsme si jisti, že i toto složité období již po několikáté společně zvládneme, aniž bychom se museli vzdát rozvoje jazykových dovedností našich studentů.

 

Pošlete článek přátelům

Glossa - škola jazyků