Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Průzkum Češi a jazyky ve firmách: Gratulujeme výherci!

před 5 roky •

Češi a jazyky ve firmách – to je název internetového průzkumu, který naše škola pořádala mezi HR profesionály sdruženými v organizaci People Management Forum. A výsledky jsou zajímavé. Zajímavá ale byla také cena ve slosování z řad respondentů – kvalitní tablet se zabudovaným projektorem! Spokojeným výhercem se stal pan Jakub Riemer, HR analytik performance managementu v Československé obchodní bance. Gratulujeme!

Výherce soutěže jazyky ve firmách

Myslíte, že jazykové kompetence Čechů v práci už dnes nejsou žádný problém a všichni se domluví? Chyba lávky! Podle průzkumu agentury Manpower Group je nízká jazyková vybavenost Čechů hlavním problémem pro konkurenceschopnost naší ekonomiky, na trhu práce mají větší význam jen rostoucí mzdy a nízká nezaměstnanost. Snižovat mzdy a zvyšovat nezaměstnanost asi nechceme. Co takhle naučit se anglicky? Vždyť v Rakousku se v práci domluví anglicky 73% zaměstnanců, zatímco u nás jen 27%.

A jak to vidí s jazykovou výukou zaměstnavatelé? Právě to jsme zjišťovali pomocí internetového průzkumu v řadách HR profesionálů. Výsledky zpracováváme a jejich souhrn zveřejníme na webu People Management Fora.

Pošlete článek přátelům

Glossa - škola jazyků