Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Publikace: Jak efektivně propojit benefit a rozvoj ve firemním jazykovém vzdělávání ?

před 3 roky •

Zkušenosti naší jazykové školy byly publikovány v časopise HR Fórum.

Článek z médií Glossa

Firemní jazykové vzdělávání patří k nejčastějším rozvojovým programům, které u nás firmy svým zaměstnancům nabízí. A také se jedná o velmi oblíbený zaměstnanecký benefit. Jak ale efektivně propojit benefit, kde je hlavním kritériem úspěchu spokojenost zaměstnance, s rozvojem, u kterého je třeba splnit stanovené cíle? O zkušenostech naší jazykové školy v této oblasti publikoval časopis HR Fórum článek kolegy Jana Herce.
Glossa – škola jazyků patří k předním poskytovatelům firemní jazykové výuky na českém trhu. HR Fórum je odborný dvouměsíčník pro všechny, kteří chtějí dobře vést druhé i sami sebe. Vydává jej sdružení HR profesionálů People Management Forum. Text byl publikován v tištěném vydání časopisu ze srpna 2021.
Článek doplňuje případová studie, dostupná na webu HR Fórum:

https://hrforum.cz/aktuality/jak-efektivne-propojit-benefit-a-rozvoj-v-jazykovem-vzdelavani-ukazka-z-praxe/

 

 

 

 

Pošlete článek přátelům

Glossa - škola jazyků