Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Úspěšně jsme zvládli audit systému managementu kvality podle nové normy

před 6 roky •

Kvalita pro nás není jen slovo. Glossa – škola jazyků má certifikát systému managementu kvality ISO 9001 již od roku 2004. Náročnou certifikací jsme prošli jako jedna z prvních jazykových škol nejen v České republice, ale i v Evropě.

OK people sign

A již po čtrnácté u nás prověřoval auditor renomované společnosti Bureau Veritas, jak na tom jsme s řízením kvality. Tentokrát  podle nové revize normy ISO 9001:2015. Audit proběhl skvěle, nebyla zjištěna žádná neshoda. Paní auditorka označila jako zvlášť silné stránky naší práce využití vlastního informačního systému ISAJAŠ, přípravu Metodického průvodce pro lektory a zavádění různých „zlepšováků“ do praxe. Máme tedy nový certifikát. A hlavně – o kvalitě práce u nás jen nemluvíme, dokážeme ji doložit!

Pošlete článek přátelům

Glossa - škola jazyků