Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Úspěšný auditní maraton je za námi!

před 3 roky •

Opravdová kvalita, zvlášť u vzdělávací instituce, by měla být externě ověřená. Glossa – škola jazyků prošla v červnu dvěma audity – recertifikací systému řízení kvality dle normy ISO 9001 a inspekcí v rámci certifikace kvality jazykových škol.

V několika dnech nás prověřovali dokonce dva auditoři, oba z renomované společnosti Bureau Veritas. Oba audity proběhly skvěle, bez zjištění neshod. I nadále se tak můžeme pyšnit dvěma certifikáty kvality. Stojí za to připomenout, že certifikovaný systém řízení kvality udržujeme již 15 let. A co jsou podle auditorů silné stránky naší školy? Rozvoj a vzdělávání lektorů, zejména práce s Metodickým průvodcem pro lektory Teaching for Life a také související akreditovaný vzdělávací program, práce se zpětnou vazbou a zpracování dat v informačním systému. Tady jsou naše nové certifikáty – první i druhý. A hlavně, o kvalitě práce se u nás jen nemluví, umíme ji doložit!

 

Pošlete článek přátelům

Glossa - škola jazyků