Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Úspěšný auditní maraton je za námi!

před 2 roky •

Opravdová kvalita, zvlášť u vzdělávací instituce, by měla být externě ověřená. Glossa – škola jazyků prošla v červnu dvěma audity – recertifikací systému řízení kvality dle normy ISO 9001 a inspekcí v rámci certifikace kvality jazykových škol.

OK symbol

V několika dnech nás prověřovali dokonce dva auditoři. Jeden z renomované společnosti Bureau Veritas, druhý z prestižní Masarykovy univerzity. Oba audity proběhly skvěle, bez zjištění neshod. I nadále se tak můžeme pyšnit dvěma certifikáty kvality. Certifikát ISO 9001 potvrzuje obecný systém řízení kvality dle mezinárodní normy. Univerzitní certifikace garantovaná Asociací jazykových škol potvrzuje kvalitu zejména ve specifických procesech práce jazykové školy, týkajících se například kvalifikace a rozvoje lektorů nebo výukových programů. Stojí za to připomenout, že certifikovaný systém řízení kvality udržujeme již 15 let. A co jsou podle auditorů silné stránky naší školy? Rozvoj a vzdělávání lektorů, zejména práce s Metodickým průvodcem pro lektory Teaching for Life a také související akreditovaný vzdělávací program, práce se zpětnou vazbou a zpracování dat v informačním systému. Tady jsou naše nové certifikáty – první i druhý. A hlavně, o kvalitě práce se u nás jen nemluví, umíme ji doložit!

Pošlete článek přátelům

Glossa - škola jazyků