Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Darujte svým blízkým jazykový kurz !

před 6 měsíců •

Originální a smysluplný dárek – poukaz na jazykový kurz ! Chcete darovat jazykový kurz a nevíte přesně, jakou zvolit pokročilost či termín výuky? Nevadí, obdarovaný si vybere sám. Stačí jen zakoupit náš dárkový poukaz v libovolné hodnotě. To je dárek, který pomůže i potěší!

Dárek

Darujte svým blízkým jazykový kurz! Rádi Vám připravíme dárkový certifikát v určené hodnotě a obdarovaný si pak sám může vybrat ten nejvhodnější kurz dle vlastního výběru. Angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, šest dobře dostupných míst v Praze u stanic metra, co víc si přát? Podrobnější informace o naší nabídce kurzů pro veřejnost najdete zde. Máte zájem o dárkový poukaz? Kontaktujte nás!

Pošlete článek přátelům

Glossa - škola jazyků