Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Nejnabitější pomaturitní studium v Praze – stále máme volná místa!

• před 1 měsícem

Chcete se radikálně zlepšit v angličtině ? Nedostali jste se na vysněnou vysokou školu a přemýšlíte, co dál? Chcete si udělat klidnější rok, ale věnovat se něčemu smysluplnému? Pak jste u nás správně. Nejnabitější pomaturitní studium v Praze vám nabízí nejen kvalitní jednoletý kurz v renomované jazykové škole s možností statusu studenta, ale i mezinárodní jazykový certifikát v ceně, studium druhého jazyka zdarma, inovativní filmovou aplikaci ve výuce, dobrou cenu i výhodné splátky a spoustu dalších benefitů. Neváhejte, přihlaste se k nám!

Celý článek

Letní jazykové kurzy

• před 2 měsíci

Vyplouváme na vlnách gramatiky a konverzace na týden bez ohledu na počasí.
Do plavek jste akorát, tak teď už jen doladit konverzaci a budete hvězdou pláže. Letos si opět můžete v Glosse zpříjemnit léto jazykovými kurzy. Žhavou nabídkou jsou týdenní online kurzy angličtiny LETNÍ GRAMATIKA a LETNÍ KONVERZACE. A můžete se zapsat na jeden nebo klidně i na oba. Nebo přes léto dožeňte co jste v lockdownu nestihli a vyberte si letní semestrální kurz!
Tak neváhejte, protože letní kurzy jsou jediným letním románkem, který má zaručené trvalé pozitivní následky.

Celý článek

Získejte mezinárodní jazykový certifikát online!

• před 4 měsíci

I když stále zápasíme s omezeními, vzdělávání se nesmí zastavit! Potřebujete jazykovou zkoušku s mezinárodním certifikátem k maturitě, k přijímacím zkouškám, nebo prostě pro zvýšení kvalifikace? U nás ji můžete získat kdykoli – online z pohodlí domova.

Celý článek

Přihlaste se online – poslední volná místa se slevou!

• před 5 měsíci

Využijte příležitost a pusťte se do studia cizích jazyků! Stále máme několik posledních volných míst v jarních kurzech s last minute slevou. Nabízíme široký výběr kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny a italštiny na šesti dobře dostupných místech Prahy – nebo online u vás doma. Všechny kurzy začínají online, do učeben se prezenčně vypsané kurzy vrátí jakmile […]

Celý článek

Od ledna 2021 učíme opět pouze online

• před 8 měsíci

S ohledem na zpřísněná epidemiologická opatření učíme v kurzech pro veřejnost opět pouze online. Výuka po svátcích začíná 4. ledna, všichni studenti dostanou do e-mailu informace o připojení na lekci. Prezenční výuka v učebnách je možná u kurzů pro veřejnost od stupně 3 tabulky PES, v pomaturitním studiu od stupně 2. Děkujeme za pochopení a věříme, že se všichni studenti setkají se svými lektory co nejdříve opět osobně.

Celý článek

Od 7. prosince obnovujeme výuku v učebnách!

• před 8 měsíci

S radostí oznamujeme, že v souvislosti s rozvolňováním vládních opatření obnovujeme od 7. 12. 2020 prezenční jazykovou výuku v kurzech pro veřejnost.

Celý článek

Jazyková škola v podzimním nouzovém stavu

• před 10 měsíci

I po vyhlášení podzimních vládních restriktivních opatření naše jazyková škola pracuje. Fungujeme v režimu, který je přizpůsoben aktuálním předpisům. Semestr kurzů pro veřejnost začíná v posunutém termínu v  týdnu od 2. listopadu. První lekce proběhne online, v plnohodnotné kvalitě. V učebnách se pak s lektory studenti setkají co nejdříve, jak to bude možné. Pomaturitní studium i výuka pro firmy, instituce a […]

Celý článek

Naše akademická ředitelka v časopise HR Forum

• před 10 měsíci

Jak se situace okolo COVID-19 dotkla naší jazykové školy a jazykových škol obecně? Jak vidíme budoucnost distanční výuky? Na takové otázky odpověděla v pravidelné rubrice Zeptali jsme se v časopisu HR Forum akademická ředitelka naší školy Margareta Zábranská. Rozhovor byl publikován v říjnovém tištěném vydání časopisu. HR Forum je odborný měsíčník zaměřený na problematiku rozvoje lidských zdrojů.

Celý článek

Zápisy v plném proudu i za časů Covidu

• před 11 měsíci

Zahájení podzimních kurzů pro veřejnost se blíží. Zápisy jsou v plném proudu. Ještě si můžete vybrat z řady kurzů na šesti místech Prahy i online, ale volná místa se postupně plní. Nemusíte mít žádné obavy ani v časech koronavirové epidemie. Kromě našich standardních záruk jsme připravili ještě zvláštní preventivní opatření. Myslíme na vaši i naši bezpečnost. […]

Celý článek

Mezinárodní jazykový certifikát získaný z domova? Nově u nás v e-shopu!

• před 11 měsíci

Nejmodernější mezinárodní zkoušky z angličtiny LanguageCert nabízejí unikátní možnost získat jazykový certifikát online. Zkouška probíhá na dálku, z pohodlí domova, v online spojení se zkoušejícím. Certifikát má stejnou platnost jako při prezenční zkoušce. Nově si můžete mezinárodní zkoušky u nás jako v první jazykové škole v České republice koupit i online.

Celý článek