Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Jazykové kurzy pro veřejnost

Jazykové kurzy pro veřejnost

Jazykové kurzy: Proč Glossa?

Nejlepší lektoři:  Naše jazykové kurzy pro veřejnost mají zkušené a kvalifikované lektory. Laťku máme nastavenou vysoko: úspěšně procházíme pravidelnými certifikačními inspekcemi. Nevymýšlíme si, podívejte se na recenze našich studentů.Jazykové kurzy Glossa referenceNejmenší skupiny: Opravdu se vám věnujeme. Proto v našich jazykových kurzech nikdy není víc než osm studentů. Ve vybraných miniskupinách je dokonce jen šest lidí. To je přece mnohem lepší, než jinde obvyklé skupiny s deseti či dvanácti studenty!

Široká nabídka: Otevíráme velké množství kurzů šesti jazyků v učebnách na pěti snadno dostupných místech Prahy u stanic metra.  Různé časy, různá místa, všechny jazykové pokročilosti: U nás si vyberete! A dokonce máme místo sedmé – přímo u vás doma. Nabízíme také distanční online kurzy pořádané formou videokonference v aplikaci Zoom. Stačí vám jen klidné místo, počítač a nemusíte nikam jezdit, jazykový kurz přijde za vámi.

Garance spokojenosti

Každému studentovi veřejných jazykových kurzů  zaručujeme spokojenost a poctivý přístup. Jak? Namísto vyumělkovaných ukázkových hodin vám dáme záruku spokojenosti na první dvě lekce jazykového kurzu. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám kurzovné v plné výši zpět. U nás nespokojení neplatí!

Vždy něco navíc

Jazykové kurzy u nás znamenají že dostanete vždy něco navíc! Můžete využívat naši webovou podporu studentůObsahuje doplňkové materiály, jazykové hry, videokurzy, e-learning k tréninku slovní zásoby a GlossaBot – konverzaci s umělou inteligencí , která vám pomůže nacvičit si komunikaci ve studovaném jazyce ve vybraných praktických životních situacích. Chcete ještě víc mluvit? Pak pro vás máme diskusní klubyTo jsou cizojazyčná konverzační setkání na zajímavá témata vedená rodilými mluvčími. Vyberete si čas, téma i jazykovou náročnost a snadno se přihlásíte přes webovou aplikaci. V rámci kurzovného máte dva vstupy na diskusní kluby zdarma! Další si můžete přikoupit za 290 Kč. Nebo zvolíte při zápisu Kurz Plus a dostanete navíc pět diskusních klubů. Místo 1450 Kč ale zaplatíte jen 480 Kč! Za nevelký příplatek si tak můžete intenzitu svého jazykového kurzu zvýšit téměř o polovinu. A to navíc flexibilně přímo s takovými tématy a termíny, které vám budou nejlépe vyhovovat. S námi se rozmluvíte!

 

Nevíte, který kurz je nejlepší? Poradíme vám.

Chcete studovat? Není na co čekat!

Projděte rychlým testem

Naše online testy jsou opravdu propracované. Celá akce vám zabere pár minut a přitom zjistíte, jak jste na tom se svými znalostmi. A nejen to. Podle výsledků vám doporučíme příslušné jazykové kurzy odpovídající vaší znalostní úrovni.

Stránka testů

Vyberte kurz v rozvrhu

Následně si budete vybírat jazykové kurzy podle místa a času konání tak, aby vám vyhovovaly. V přehledném rozvrhu také uvidíte naplněnost kurzu a další podrobnosti. Prohlédněte si vypisované kurzy právě teď. Není na co čekat, kapacity se rychle plní!

Jdi na rozvrh

Přihlašte se

Už víte, do kterého kurzu budete chodit? Skvělé. Pak už se stačí pouze přihlásit. Celou věc můžete včetně platby vyřídit během pár minut pohodlně od vašeho počítače, a nebo se na vás těšíme osobně na naší recepci.

Jak zaplatit

Metodika

T4L-Linearni

Za 30 let výuky jazyků na nejvyšší úrovni jsme se hodně naučili. Získané know-how jsme promítli do vlastní výukové metody Teaching for Life (T4L). Tu jsme vyladili k dokonalosti. Inspirací nám byli studenti a cílem jejich skutečné výsledky.

Učíme pro život: Naše jedinečná metoda T4L staví na praxi a osobní motivaci studentů – s námi se naučí přirozeně a pohotově komunikovat v každodenních situacích. Spojuje osvědčené metodické postupy, unikátní didaktické techniky a praktické využití moderních technologií.

Inspirujeme se studenty: Metoda T4L zohledňuje potřeby a zájmy studentů, zasazuje probíranou látku do jejich osobního a pracovního života a maximálně je ve výuce aktivuje. Vede studenty k systematickému rozvoji jazyka, kdy si znalosti jak zafixují, tak využijí v praxi.

Zaujmeme a pobavíme: Metoda T4L využívá moderní učebnice se skvělou webovou podporou doplňované o další didaktické pomůcky a tvůrčí přínos lektora. Rozmanitost podporuje motivaci studentů se učit, aniž by zábavná forma převažovala nad cílem výuky – domluvit se v práci i v běžném životě.

Jsme Glossa.
S námi se domluvíte!

Mise a vize

Slovo γλώσσα (Glossa) znamená v klasické řečtině jazyk, řeč. Již název Glossa – škola jazyků tak vystihuje naše hlavní poslání: výuku cizích jazyků. Jazyky ale neučíme teoreticky. Zaměřujeme se na jejich praktické využití v každodenním životě, ať už na cestách v zahraničí či při pracovním jednání. Pomáháme lidem vzájemně si porozumět. Naše práce má smysl.

Zakládáme si na vysoké kvalitě výuky, která je výsledkem kombinace unikátní výukové metody Teaching for Life (T4L), spolehlivé práce managementu i profesionálního lektorského týmu a zodpovědného přístupu založeného na férovosti a etice.

Jazyky pro život učíme už víc než 30 let. Zaujímáme stabilní pozici mezi nejvýznamnějšími jazykovými školami na českém trhu. Nabízíme široké spektrum možností jazykového vzdělávání v kurzech pro veřejnost i v rámci zakázkových projektů pro firmy a instituce. Naší vizí je dlouhodobě zvyšovat jazykovou vybavenost studentů, a tím i jejich šance na uplatnění na českém i evropském trhu práce, možnosti dalšího vzdělávání i větší komfort v osobním životě.

Spokojenost našim studentům dokážeme zaručit. Jsme akreditovaným zkušebním centrem LanguageCert, držitelem certifikátu systému managementu kvality ISO 9001:2015 a certifikovaným členem Asociace jazykových škol.

Rovnou nám napište

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • Jindřišská ulice GlossaJindřišská 11 Praha 1
  • Glossa Slezská dům fotoSlezská 96 Praha 3
  • Glossa Chodov budovaMalenická 1784 Praha 4
  • Glossa učebna Anděl budovaHolečkova 31 Praha 5
  • Nad záložnou 5 Praha 8