Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Od 7. prosince obnovujeme výuku v učebnách!

před 3 roky •

S radostí oznamujeme, že v souvislosti s rozvolňováním vládních opatření obnovujeme od 7. 12. 2020 prezenční jazykovou výuku v kurzech pro veřejnost.

Studenti se tedy opět mohou setkat společně s lektory osobně v našich učebnách.
Zatím jsou povoleny pouze vzdělávací akce pro nejvýše 10 osob. My ovšem učíme v malých skupinkách, takže se možnost prezenční výuky vztahuje na všechny kurzy. Online pokračuje pouze pomaturitní studium, kde jsou skupiny větší.
Nemusíte se obávat, naše kurzy jsou bezpečné. Více informací o preventivních opatřeních můžete najít zde. Studenti, kteří nemohou či nechtějí do učebny přijít, mají možnost připojit se do kurzu online formou hybridní výuky.
Zápisy do kurzů stále běží. Pokud jste se nepřihlásili na podzim, můžete se k nám přidat teď. Poslední volná místa nabízíme s last minute slevou. Více o aktuální nabídce kurzů se dozvíte na stránce jazykových kurzů pro veřejnost.

Pošlete článek přátelům

Glossa - škola jazyků