Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

export-firemni-1

Firemní jazykové kurzy

Ať již chápete jazykové vzdělávání jako součást systému zaměstnaneckých benefitů, nebo máte zájem o rozvojové vzdělávací programy, máme pro Vás odpovídající řešení. Kvalitní a přitom nákladově efektivní.

Hledáte partnera pro jazykové vzdělávání, který pro vás vymyslí efektivní a zároveň kreativní řešení? Nechcete už dál investovat čas a peníze do výuky, která nikam nevede? Potřebujete ušetřit čas a spolehnout se na perfektní zákaznický servis?
Glossa má pro Vás řešení – začněte své zaměstnance vzdělávat koncepčně.

Obraťte se na profesionály v oboru

Jsme certifikovaná jazyková škola s bohatými zkušenostmi ve firemní výuce, a to jak s rozsáhlými či specifickými zakázkami celorepublikového pokrytí, tak s menšími projekty.

Za více než 20letou existenci jsme navázali úspěšnou spolupráci s mnoha velkými společnostmi, veřejnými institucemi i s velkým množstvím středních a menších firem. Řešení jazykového vzdělávání máme pro všechny.

Základem kvalitní spolupráce jsou vždy lidé, proto si zakládáme na pečlivém výběru a rozvoji našich spolupracovníků. Můžete si tak být jisti, že vaši výuku vždy povedou skvěle vyškolení lektoři, jejichž učitelské schopnosti neustále rozvíjíme.

Ušetříme váš čas i práci

Nejen výběr a rozvoj lektorů, ale také konkrétní metodické řešení pro vás zajistí náš akademický management – ten zaručí, že výuka bude koncepční a povede k reálným výsledkům.

A jak vám můžeme ušetřit čas? O vše se postará manažer kurzů zodpovědný za vaši spokojenost. Zařídíme, aby celá výuka probíhala hladce a bez komplikací.

Víme, že se potřebujete věnovat své práci, a proto vás nebudeme zatěžovat nadbytečnou administrativou. Už žádné šanony plné tabulek a výkazů, veškerou dokumentaci pro vás přesně a přehledně zpracujeme my. K plně digitalizovaným datům máte s námi kdykoli přístup přímo na internetu.

Zajímáte se o naše reference?

Proč s námi spolupracovat? Víme, jak na to!

Naše zkušenosti ve váš prospěch

Připravíme pro vás optimální koncepci firemního jazykového vzdělávání. Spolupráci zahájíme jazykovým auditem s analýzou potřeb. Získáme tak přesný přehled o jazykových kompetencích studentů. A podle nich pak připravíme výuku. Individuální či skupinové kurzy, obecné, profesní, nebo specifické zaměření, různé jazyky – nic pro nás není problém.

Učíme dobře a rádi

Naši lektoři jsou metodicky vedení. Podporujeme je a kontrolujeme pomocí hospitací a systému profesního rozvoje. Sledujeme a měříme spokojenost studentů. Přesná organizace a profesionální zákaznický servis šetří váš čas i peníze.  Na internetu máte k dispozici v elektronické formě veškerá data – přehledy výuky, sledování docházky, vyúčtování, kalkulaci nákladů i hodnocení studentů.

Dosáhneme výsledků

Jazykové kompetence měříme dle Společného evropského referenčního rámce. Sledujeme a testujeme dosažený pokrok. Na konci kurzu pro každého studenta zpracujeme jazykový profil s individuálním hodnocením. Jako akreditované zkušební centrum pro vás zajistíme i mezinárodní jazykové zkoušky.

Metodika

Naše výuka je efektivní a stojí na promyšleném metodickém základě. Vycházíme z principů komunikativní výukové metody, která klade důraz na schopnost domluvit se. Na tomto základě stavíme logicky strukturované lekce.

Důležitou součástí lekcí jsou praktické výukové techniky, které lektoři volí podle jednotlivých aktivit. Díky tomuto propojení vás naučíme jazyk přirozeně používat v běžném osobním i pracovním životě. Do lekce vnášíme maximum podnětů, materiálů a situací z běžného života. V průběhu lekce si tak vše prakticky vyzkoušíte a natrénujete a na konci lekce budete odcházet s tím, že novou látku umíte samostatně použít v praxi.

Nové technologie jsou součástí našeho života. Ve výuce je využíváme stejně přirozeně jako v každodenním životě. Chceme vás připravit na reálné životní situace, a proto do lekcí zařazujeme multimediální materiály, se kterými se běžně potkáváte.

Jsme Glossa.
S námi se domluvíte!

 

Mise a vize

Slovo γλώσσα (Glossa) znamená v klasické řečtině jazyk, řeč. Již název Glossa – škola jazyků se snaží zdůraznit naši hlavní misi: výuku cizích jazyků pro praktické využití v konkrétních životních situacích. Naše práce má smysl. Pomáháme lidem vzájemně si porozumět. Pomáháme vám s efektivní orientací ve stále náročnějším mezinárodním prostředí. V našem týmu proto máme špičkové odborníky a rozumíme principům komunikativní metodiky jazykové výuky. Tyto principy uplatňujeme tvořivě v praxi ve prospěch našich studentů.

Glossa – škola jazyků působí na českém trhu již od roku 1992. Zaujímáme stabilní pozici mezi nejvýznamnějšími společnostmi, které se v České republice věnují výuce cizích jazyků. Nabízíme široké spektrum možností jazykového vzdělávání v kurzech pro veřejnost i v rámci zakázkových projektů pro firmy a instituce.

Jsme akreditovaným přípravným a zkušebním centrem LCCI (London Chamber of Commerce and Industry ), držitelem certifikátu systému managementu kvality ISO 9001:2008 a certifikovaným členem Asociace jazykových škol.

Otázky k firemní výuce? Sem s nimi

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • glossa streetJindřišská 11 Praha 1
  • 20150908-DSC_2759Slezská 96 Praha 3
  • img52Sokolská 35 Praha 2
  • 20150624-DSC_2306Malenická 1784 Praha 4
  • 20150624-DSC_2380Na Bělidle 34 Praha 5
  • contact02Nad Záložnou 5 Praha 8