Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Hledáme lektory cizích jazyků

30+let zkušeností
na trhu
4 000+spokojených studentů ročně
100 000+odučených hodin za rok
250+kurzů
denně
Staňte se součástí našeho lektorského týmu! HLEDÁME LEKTORY/LEKTORKY JAZYKŮ! Přijímáme lektory v průběhu celého školního roku. Jsme jazyková škola, která se o své lektory zajímá, pomáhá jim v rozvoji, nabízí zázemí a je jim dobrým partnerem!

Už jste pravděpodobně nesčetněkrát četli, jak profesionální, spolehlivý nebo flexibilní je zaměstnavatel, který nabízí práci. My ale víme, že lektoři potřebují mnohem víc než to. Víme to, protože máme za sebou už více než 30 let zkušeností.

Potřebujete partnera

Výuka jazyků je tvrdý business na to, být v tom úplně sám. Sehnat si sám na sebe studenty není těžké, ale zajistit si stabilně plný rozvrh není vůbec jednoduché. Je tedy jasné, proč zvažujete spolupráci s jednou z nejlepších jazykových škol v Praze. Víme moc dobře, že nejdůležitější v tomto businessu jsou sami lektoři. Bez Vás bychom to nezvládli.  Rádi Vám proto zajistíme stabilní zázemí a dostatek práce.

Jsme tu pro Vás

Věříme, že s učením si poradíte skvěle. My Vás zas podpoříme tam, kde je třeba, abyste měli čas opravdu hlavně na studenty. Naši manažeři kurzů Vám pomohou sestavit rozvrh na míru Vašim možnostem. Naši vedoucí lektoři Vám zase poskytnou konzultace a pomoc s čímkoliv v rámci samotné výuky. K dispozici u nás také máte plně vybavenou lektorskou knihovnu, včetně digitalizovaných materiálů. Pro ty, co se chtějí dále vzdělávat, nabízíme ucelené série workshopů a seminářů a také dostatek příležitostí pro sdílení zkušeností s kolegy. Práci Vám usnadní lektorský informační systém – vše co potřebujete najdete snadno na internetu.

A jak jste na tom Vy?

Jste také profesionální, spolehliví a flexibilní, ale potřebujete od partnera trochu víc? Baví Vás učit a k tomu máte VŠ vzdělání a perfektní znalost jazyka? Pak nám to spolu půjde skvěle! Stačí nám zaslat profesní CV a vyplněný  tento dotazník e-mailem na jobs@glossa.cz. Ozveme se Vám obratem.

Vámi uvedené osobní údaje považujeme za důvěrné a budou použity výhradně pro účely výběrového řízení.

Chcete u nás pracovat? Napište nám hned!

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • Jindřišská ulice GlossaJindřišská 11 Praha 1
  • Glossa Slezská dům fotoSlezská 96 Praha 3
  • Glossa Chodov budovaMalenická 1784 Praha 4
  • Glossa učebna Anděl budovaHolečkova 31 Praha 5
  • Nad záložnou 5 Praha 8