Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

export-mezinarodni-stranka-1

Mezinárodní zkoušky

Glossa je zkušebním centrem, kde získáte prestižní jazykové certifikáty uznávané v britském vzdělávacím systému, ve firmách a institucích EU i řadě dalších států světa.

Britský certifikát

Hledáte moderní zkoušku z angličtiny? Zkoušku, která kvalifikovaně ověří vaše znalosti a není nudná? Nechcete trávit spoustu času přípravou na ni? Máme řešení. Vyberte si zkoušku Pearson LCCI International Qualifications. Pak už je to snadné.

General English

Ideální zkouška pro obecnou angličtinu je JETSET ESOL. Má tři části: Listening, Reading a Writing, které ještě můžete doplnit o nepovinnou část Speaking. Každá část je testována zvláštním krátkým testem. Testové úlohy jsou dobře pochopitelné a vycházejí z běžné každodenní komunikace. Nemusíte tedy být přeborníkem v gramatických pravidlech, stačí jen ovládat angličtinu komunikativně. Na zkoušku se proto snadno připravíte v rámci běžného kurzu. Co třeba naše veřejné kurzy?

Více o zkouškách JETSET ESOL z obecné angličtiny najdete zde.

Business English

Nejlepší zkouška pro obchodní angličtinu je English for Business. Profesionální v každé oblasti. Nečekejte gramatické testy. Část Reading a Writing je povinná a procházíte při ní úkoly, které byste řešili v práci. Stejně je tomu ve volitelných částech Speaking a Listening. Žádná speciální příprava není nutná. Stačí zkušenosti z práce nebo běžný kurz Business English. A naše kurzy jsou ty pravé.

Více o zkouškách English for Business naleznete zde.

Úrovně

Zkoušky jsou vhodné pro všechny úrovně od začátečníků (A1) až po pokročilé (C2).

S volbou úrovně vám rádi pomůžeme.

Termíny

– pravidelně podzim, zima, jaro

– nejbližší vypsané termíny naleznete zde

– možnost zajištění mimořádného zkušebního termínu na přání

Ceny

– podle úrovně již od 1650 Kč

– přehled cen naleznete zde

Zkoušky nanečisto

Nechodíte k nám do kurzu, ale přejete si zkusit, zda zkoušku zvládnete? Napište nám a my vám nabídneme termín. Cena zkoušky nanečisto včetně vyhodnocení je 500 Kč.

Chodíte do našeho kurzu? Pak máte zkoušku nanečisto zdarma. Podrobnosti naleznete zde.

Proč jsme LCCI Approved Centre

Protože zkoušky Pearson LCCI jsou na vzestupu.

Protože spojují naši představu o kvalitě a praktičnosti.

Protože mají tradici – LCCI je Londýnská komora obchodu a průmyslu s tradicí od roku 1881.

Protože mají zázemí – patří do Pearson Education, největší vzdělávací organizace na světě.

Protože kde je něco nového, tam je Glossa.

Zde se dozvíte více.

Proč Pearson LCCI

Působíte ve státní správě

Zkoušky Pearson LCCI jsou přesně pro vás. Jsou zařazeny do Seznamu standardizovaných jazykových zkoušek MŠMT. Ať už si vyberete obecné nebo obchodní zaměření, stačí vám povinná část a máte splněny kvalifikační předpoklady. Přesvědčte se zde.

Dorozumíte se v práci

Zkoušky English for Business jsou to pravé. Tyto zkoušky jsou součástí firemního vzdělávání v řadě mezinárodních společností jako ABB, AEG, Audi, Bosch, Commerzbank, Daimler, Siemens, Unilever aj. Firemní HR oddělení je uznávají jako ten nejlepší doklad úrovně angličtiny.

Plánujete studovat v zahraničí

Pearson LCCI certifikát úrovně C1 je uznávaný řadou zahraničních univerzit jako doklad o splnění jazykové úrovně nezbytné pro studium. Podívejte se zde.

Toužíte po Cambridge English?

Jsme Cambridge ESOL Exam Preparation Centre

Nabízíme přípravné kurzy, kde si natrénujete zkouškové dovednosti i upevníte znalosti angličtiny. Součástí kurzu je i simulace zkoušky. Zajistíme pro vás veškerou administraci spojenou se zkouškou. Nemusíte nic řešit. O vše se postaráme.

S námi zvládnete jakoukoli zkoušku

Připravujeme na všechny zkoušky a certifikáty. Máme 100% úspěšnost s přípravou na zkoušky DELF/DALF, Goethe Zertifikat, DELE, s testy z ruštiny jako cizího jazyka (TEU, TBU, TRKI) či zkouškami z českého jazyka (CEE). Pro instituce a firmy zajistíme administrativu se zkouškami spojenou.

 

 

 

Chystáte se na mezinárodní zkoušku?

Zeptejte se k mezinárodním zkouškám

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • glossa streetJindřišská 11 Praha 1
  • 20150908-DSC_2759Slezská 96 Praha 3
  • img52Sokolská 35 Praha 2
  • 20150624-DSC_2306Malenická 1784 Praha 4
  • 20150624-DSC_2380Na Bělidle 34 Praha 5
  • contact02Nad Záložnou 5 Praha 8