Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Londýn foto

Kurzy angličtiny

Studujte angličtinu a domluvte se po celém světě! Chcete vědět více o naší škole a dalších jazycích? Prohlédněte si kompletní nabídku veřejných kurzů.

Kurzy angličtiny: Kvalitní výuka za férové ceny

Kurzů angličtiny nabízíme opravdu mnoho. Večerní kurzy angličtiny, ranní kurzy angličtiny i kurzy s výukou přes den. Kurzy angličtiny pro začátečníky i pokročilé se liší místem, časem, jazykovou úrovní, ale také zaměřením. Kromě výuky v našich učebnách na pěti dobře dostupných místech Prahy můžete studovat i pohodlně z domova v online kurzu. Díky široké nabídce si u nás vyberete i vy! Více zde. Ceny za semestr kurzu u nás začínají na 4 980 Kč. To je férová cena. Druhý semestr školního roku si můžete přikoupit k prvnímu vždy do konce října se slevou 30%! Pokračující posluchači a studenti vysokých škol u nás mají další slevy.

Nejmenší skupiny a nejlepší lektoři

V našich kurzech není nikdy víc než osm studentů. Zkušení, kvalifikovaní, ale hlavně vstřícní a zábavní lektoři se vám tak mohou opravdu věnovat. V konverzačních miniskupinách a online kurzech dokonce pracujeme jen s nejvýše šesti lidmi!

Nespokojení nic neplatí

V každém kurzu angličtiny máte první dvě lekce v záruce spokojenosti. Pokud nebudete chtít pokračovat, vrátíme vám kurzovné v plné výši zpět. Zkrátka férový přístup, více zde.

Vždy něco navíc: Diskusní kluby, webová podpora a Kurz Plus

Své studenty si hýčkáme, proto ke každému kurzu angličtiny dostanete dva vstupy do našich diskusních klubů zdarma. Vyberte si téma, které vás zajímá, a přijďte diskutovat s rodilými mluvčími. Co třeba “TV, film and cinema”? Dva vstupy nestačí? Přikupte si další později – nebo zvolte rovnou Kurz Plus a dostanete navíc pět diskusních klubů ve výhodném balíčku. Za nevelký příplatek si tak můžete intenzitu svého kurzu zvýšit téměř o polovinu, navíc flexibilním obsahem na míru. Kromě toho s námi můžete jazyk trénovat i ve volném čase. Pomůže vám webová podpora studentů, kterou získáváte také zdarma.  Včetně e-learningu na trénink slovní zásoby, zajímavých videokurzů a umělé inteligence GlossaBot, která vám pomůže nacvičit si komunikaci v angličtině ve vybraných praktických životních situacích.

Jaké zvolit zaměření?

Kurzy angličtiny se u nás liší o zaměřením. Nabízíme vám 4 cesty k dosažení vašeho cíle.

  1. General track — obecná angličtina: Tyto kurzy vám efektivně pomohou s komunikací ve všech běžných životních situacích – na dovolené, při domluvě s cizinci nebo na pracovní cestě. Jsou vhodné i jako příprava k mezinárodním jazykovým zkouškám LanguageCert. A jelikož jsme akreditovaným centrem, můžete si zkoušku složit přímo u nás.
  2. Professional track — obchodní angličtina: Potřebujete v práci telefonovat či e-mailovat v cizím jazyce? Je váš nadřízený cizinec? Máte zahraniční zákazníky či obchodní partnery? Pokud ano, zvolte si professional track.
  3. Communication track — konverzace: Probírali jste tutéž gramatiku již mnohokrát? Potřebujete se prostě rozmluvit? Pak si vyberte Communication track!
  4. Příprava na zkoušky Cambridge:  Zajímáte se spíše o Cambridgeské zkoušky? Na zkoušku Cambridge First a Cambridge Advanced vás nejen připravíme, ale v rámci kurzu pro vás zajistíme zkoušku nanečisto.

Nevíte, který kurz je nejlepší? Poradíme vám.

Chcete studovat? Není na co čekat!

Projděte rychlým testem

Naše online jazykové testy jsou opravdu propracované. Celá akce vám zabere pár minut a přitom zjistíte, jak jste na tom se svými znalostmi. A nejen to. Podle výsledků vám doporučíme příslušné kurzy angličtiny odpovídající vaší znalostní úrovni.

Stránka testů

Vyberte kurz v rozvrhu

Následně si budete vybírat jazykový kurz podle místa a času konání tak, aby vám vyhovovaly. V přehledném rozvrhu také uvidíte naplněnost kurzu a další podrobnosti. Prohlédněte si vypisované kurzy právě teď. Není na co čekat, kapacity se rychle plní!

Jdi na rozvrh

Přihlašte se

Už víte, do kterého kurzu budete chodit? Skvělé. Pak už se stačí pouze přihlásit. Celou věc můžete včetně platby vyřídit během pár minut pohodlně od vašeho počítače, a nebo se na vás těšíme osobně na naší recepci.

Jak zaplatit

Metodika

T4L-Linearni

Za 30 let výuky jazyků na nejvyšší úrovni jsme se hodně naučili. Získané know-how jsme promítli do vlastní výukové metody Teaching for Life (T4L). Tu jsme vyladili k dokonalosti. Inspirací nám byli studenti a cílem jejich skutečné výsledky.

Učíme pro život: Naše jedinečná metoda T4L staví na praxi a osobní motivaci studentů – s námi se naučí přirozeně a pohotově komunikovat v každodenních situacích. Spojuje osvědčené metodické postupy, unikátní didaktické techniky a praktické využití moderních technologií.

Inspirujeme se studenty: Metoda T4L zohledňuje potřeby a zájmy studentů, zasazuje probíranou látku do jejich osobního a pracovního života a maximálně je ve výuce aktivuje. Vede studenty k systematickému rozvoji jazyka, kdy si znalosti jak zafixují, tak využijí v praxi.

Zaujmeme a pobavíme: Metoda T4L využívá moderní učebnice se skvělou webovou podporou doplňované o další didaktické pomůcky a tvůrčí přínos lektora. Rozmanitost podporuje motivaci studentů se učit, aniž by zábavná forma převažovala nad cílem výuky – domluvit se v práci i v běžném životě.

Jsme Glossa.
S námi se domluvíte!

Mise a vize

Slovo γλώσσα (Glossa) znamená v klasické řečtině jazyk, řeč. Již název Glossa – škola jazyků tak vystihuje naše hlavní poslání: výuku cizích jazyků. Jazyky ale neučíme teoreticky. Zaměřujeme se na jejich praktické využití v každodenním životě, ať už na cestách v zahraničí či při pracovním jednání. Pomáháme lidem vzájemně si porozumět. Naše práce má smysl.

Zakládáme si na vysoké kvalitě výuky, která je výsledkem kombinace unikátní výukové metody Teaching for Life (T4L), spolehlivé práce managementu i profesionálního lektorského týmu a zodpovědného přístupu založeného na férovosti a etice.

Jazyky pro život učíme už víc než 30 let. Zaujímáme stabilní pozici mezi nejvýznamnějšími jazykovými školami na českém trhu. Nabízíme široké spektrum možností jazykového vzdělávání v kurzech pro veřejnost i v rámci zakázkových projektů pro firmy a instituce. Naší vizí je dlouhodobě zvyšovat jazykovou vybavenost studentů, a tím i jejich šance na uplatnění na českém i evropském trhu práce, možnosti dalšího vzdělávání i větší komfort v osobním životě.

Spokojenost našim studentům dokážeme zaručit. Jsme akreditovaným zkušebním centrem LanguageCert, držitelem certifikátu systému managementu kvality ISO 9001:2015 a certifikovaným členem Asociace jazykových škol.

Napište nám a studujte angličtinu

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • Jindřišská ulice GlossaJindřišská 11 Praha 1
  • Glossa Slezská dům fotoSlezská 96 Praha 3
  • Glossa Chodov budovaMalenická 1784 Praha 4
  • Glossa učebna Anděl budovaHolečkova 31 Praha 5
  • Nad záložnou 5 Praha 8