Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Pán píše na stroji

Reference spokojených studentů

93%
Dle anketního průzkumu ve školním roce 23/24 je 93% studentů veřejných kurzů se svým kurzem spokojeno.
studentů je spokojených
97%
Dle anketního průzkumu ve školním roce 23/24 97% studentů považuje svého lektora za schopného učitele.
lektorů je skvělých
98%
Dle anketního průzkumu ve školním roce 23/24 je 98% studentů spokojeno se službami kanceláře naší jazykové školy.
chválí přístup kanceláře
90%
Dle anketního průzkumu ve školním roce 23/24 90% studentů získává v kurzu lepší jazykové znalosti, než jaké bylo jejich původní očekávání.
studentů se naučí víc, než čekali
Naše kurzy pro veřejnost absolvuje ročně více než 500 studentů.
Na jejich názorech nám záleží. Kromě přímé komunikace proto
pořádáme pravidelné průzkumy názorů studentů, které jsou pečlivě hodnoceny. Vážíme si i nezávislých recenzí, na které odkazujeme níže na této stránce.

Názory spokojených studentů

„Lektor je na hodiny vždy připravený, hodiny jsou vedeny zajímavou a někdy i zábavnou formou. Jsme zapojeni do mluvení prakticky celou hodinu. Ochotně nás opravuje a vysvětluje. Je to velmi intenzívní. Jsem maximálně spokojena.“Ivana, posluchačka veřejných kurzů francouzštiny
Dobře vedené hodiny, aktivní přístup k žákům, pestrost výuky, sympatické vystupování. Udrží mou pozornost po celou dobu výuky. Mám dojem, že ji učení baví a cením si toho. Donutila mne se na hodiny připravovat.“Petra, HR manažerka a posluchačka firemních kurzů
„Především oceňuji vstřícný přístup kanceláře před výběrem kurzu, bylo vidět, že své lektory i obsah jednotlivých kurzů opravdu znají. Kurz samotný byl perfektní – lekce měly i přes naši únavu z práce spád, z lektorky čišela energie a měla vždy připravená nějaká zajímavá cvičení i nad rámec učebnice. Na hodiny byla vždy skvěle připravena a dokázala pracovat se všemi studenty rovnocenně. Kurzy v této škole určitě doporučuji.“Jana, posluchačka veřejných kurzů angličtiny
Chci poděkovat jazykové škole Glossa za pomoc při zvládnutí anglického jazyka ve všech jeho formách (mluvení, čtení, psaní, poslech i gramatiky). Když jsem se před deseti lety znovu začal učit angličtinu (15 let po škole) moc jsem ji chtěl zvládnout. Začal jsem studovat angličtinu v rámci firemní výuky. Za první rok jsem se dostal na úroveň středně pokročilý, ale takto to bohužel zůstalo dalších šest let. Když jsem o vánocích dostal od syna knihu o Hobitovi v angličtině, uvědomil jsem si, že stále nejsem schopen číst knihy, sledovat zprávy nebo filmy v angličtině. S mluvením v angličtině jsem měl také velké problémy. Rozhodl jsem se něco ve výuce angličtiny změnit. Odcestovat na studijní pobyt do zahraničí nepřipadalo v úvahu. Tak jsem se rozhodl začít studovat angličtinu v jazykové škole. Moje (šťastná) volba padla na jazykovou školu Glossa. Přihlásil jsem se do kurzu A3. S kurzem jsem byl velmi spokojen a s mým zlepšením také. Proto jsem v následujících letech absolvoval kurzy A5, A6, A7 a minulý týden jsem ukončil A9. Všichni vyučující i případné záskoky byli vždy velmi dobře připraveni a po ukončení každého kurzu jsem cítil posun ve svých znalostech. No a výsledek. Před 3 měsící jsem začal pracovat v mezinárodním týmu. Bez větších problémů používám angličtinu na schůzkách v angličtině, v e-mailové komunikaci i při spolupráci s kolegy (zahraničními). Knihy už čtu bez problémů. Poslech radia mi také nedělá problémy. Při sledování filmů mám ještě občas problémy, ale to se časem také zlepší. Ještě jednou chci touto cestou poděkovat a přeji vám do budoucna mnoho spokojených studentů.“Petr, posluchač veřejných kurzů angličtiny

Máte zájem o podrobnější informace? Podívejte se na naše reference od dalších studentů:

certifikát gdi s.r.o.
Doporučení od studentů z webu jazykovky.cz

Recenze na Google a na Seznamu:

Jindra SteinkeJindra Steinke
11:58 14 May 24
Hodiny s Františkem si velmi užívám, jsou pro mě zábavné a tahle forma mi vyhovuje. Poprvé mám pocit, že se naučím anglicky 😀František má své hodiny promyšlené, je se mnou trpělivý. Také komunikace s jazykovou školou před zahájením kurzu byla profesionální. Také mi vyhovuje 90ti minutová individuální výuka.
Leoš ChalupaLeoš Chalupa
10:03 14 May 24
Velká pochvala lektorce Anne, skvělá komunikace, přizpůsobuje hodiny mému výkonu, dokáže vybírat zajímá témata a opakovat fráze. Celá hodina je velmi efektivní, děkuji a chválím lektorku.
R. AkumovaR. Akumova
06:07 13 May 24
Ráda bych přidala recenzi na Glosovu učitelku Andreu Hrubou 🙂 jsou to 3 měsíce, co jsem začala s výukou češtiny. Pokročil jsem ve své výslovnosti a mluvení zejména s jemnou pomocí Andrey. Lekce jsou velmi interaktivní a 1 hodina lekce uteče hladce a snadno 🙂 i když někdy možná nebudete všemu rozumět, ale Andrea usnadňuje interpretaci informací. Angličtinu se vyhýbá, abychom se co nejdříve sblížili s češtinou. Moc děkuji za kurzy Glossa 🙂
Jarmila MruzkováJarmila Mruzková
17:45 05 May 24
Lekce splňují to, proč jsem se do jazykové školy přihlásila. Není to v žádném případě o mechanickém učení slovíček a gramatiky a mám i radost, že můžeme hodně konverzovat.
Čestmír FantaČestmír Fanta
06:18 03 May 24
Chtěl bych tímto poděkovat naší lektorce Tereze Součkové. Její hodiny jsou na vysoké úrovni. Umí studenty zaujmout a hodiny s ní jsou náročné a zároveň pestré. Umí skvěle se studenty pracovat. Hodiny španělštiny s ní mě moc baví. Jsem moc rád, že jazyková škola Glossa má takové kvalitní lektory jako je naše lektorka.Děkuji a již teď se těším na další hodinu španělštiny.Čestmír Fanta
Daniel SedláčekDaniel Sedláček
13:20 30 Apr 24
Lekce jsou nad očekávání dobré. Člověk se na vyučování těší a hodina rychle odbíhá. Výuka je systematická a posunuje člověka dopředu. Skvělé jsou opravdu malé skupiny studentů a častá skupinová práce, takže každý má prostor na mluvení.
Agáta LexováAgáta Lexová
10:30 05 Apr 23
bezvadné lekce francouzštiny, rozhodně doporučuji 🙂
Jana JindřichováJana Jindřichová
10:13 05 Apr 23
V Jazykové škole Glossa se učím od roku 2018 němčinu a jsem velmi spokojená. Jak prezenční kurz s lektorkou Zuzanou Štrachovou, tak online kurz s lektorkou Zuzanou Beňovou mohu vřele doporučit. Hodiny jsou dobře připravené, takže čas vyhrazený na lekci uplyne jako voda.
Hana FrčkováHana Frčková
05:52 05 Apr 23
Narozdíl od kurzu, který jsem navštěvovala u jiné jazykové školy,z hodin kurzu němčiny školy Glossa odcházím s pocitem účelně stráveného času. Lektor je evidentně zkušený, hodiny mají spád a příjemnou atmosféru. Výuka má "hlavu a patu". V příštím školním roce bych ráda pokračovala.
Marek OehmMarek Oehm
14:41 04 Apr 23
Jsem velmi spokojený! Co se týče výuky, tak je velmi dobře přizpůsobena mé pokročilosti. Lektorka je každou vyučovací dobu velmi pečlivá a když něčemu nerozumím, ráda vše vysvětlí!
Simona HynkovaSimona Hynkova
18:47 02 Nov 20
Moc profesionální přístup! Jsem na začátku kurzu, a navíc přes Zoom kvůli pandemii, a jsem nadšená i tak!! Cením přístup a dovednosti paní lektorky Jagielské a těším se na pokračování. Všem doporučuji Glossu!
js_loader

Xface.cz na Firmy.cz

Rovnou nám napište

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • Jindřišská ulice GlossaJindřišská 11 Praha 1
  • Glossa Slezská dům fotoSlezská 96 Praha 3
  • Glossa Chodov budovaMalenická 1784 Praha 4
  • Glossa učebna Anděl budovaHolečkova 31 Praha 5
  • Nad záložnou 5 Praha 8