Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Petra a Eda – to je dvojka!

• před 3 roky

Naše provozní ředitelka Petra a EDA – Elektronická docházková aplikace v časopisu HR Forum:

Celý článek

Češi a jazyky ve firmách: Výsledky našeho průzkumu publikovalo HR Forum!

• před 5 roky

Nedostatečné jazykové znalosti zaměstnanců jsou pro český trh práce stále velkým handicapem. Podle průzkumu agentury Manpower Group se v práci plynule anglicky domluví 73% Rakušanů, ale jen 27% Čechů. Jazykové vzdělávání ve firmách má proto i dnes velký význam.

Celý článek

Průzkum Češi a jazyky ve firmách: Gratulujeme výherci!

• před 5 roky

Češi a jazyky ve firmách – to je název internetového průzkumu, který naše škola pořádala mezi HR profesionály sdruženými v organizaci People Management Forum. A výsledky jsou zajímavé. Zajímavá ale byla také cena ve slosování z řad respondentů – kvalitní tablet se zabudovaným projektorem! Spokojeným výhercem se stal pan Jakub Riemer, HR analytik performance managementu v Československé obchodní bance. Gratulujeme!

Celý článek

Průzkumy ukazují, že jazyky ve firmách sílí

• před 5 roky

Odborný časopis HR Forum publikoval článek, týkající se jazykového vzdělávání ve firmách. Zmiňuje zde i průzkum priorit zaměstnavatelů, prováděný jazykovou školou Glossa:

Celý článek