Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

VKfoto

Jazykové kurzy pro veřejnost

Proč Glossa

Vybíráte jazykovou školu? Zkuste Glossu! U nás najdete širokou nabídku skutečně otvíraných jazykových kurzů různého zaměření, pro začátečníky i pokročilé, v různých časech a za skvělé ceny. Vyberte si z 6 jazyků na 6 snadno dostupných místech u metra Anděl, Můstek, I. P. Pavlova, Jiřího z Poděbrad, Chodov a Kobylisy. Semestr jazykového kurzu 1 x 2 hod. týdně u nás navíc získáte již od 2880 Kč! Teď již víte, proč studovat s námi!

Garance spokojenosti

Každému studentovi veřejných jazykových kurzů zaručujeme spokojenost a poctivý přístup. Jak? Namísto vyumělkovaných ukázkových hodin vám dáme záruku spokojenosti na první dvě lekce kurzu. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám kurzovné v plné výši zpět. Jsme féroví!

Vždy něco navíc

Ke každému veřejnému jazykovému kurzu dostanete vždy něco navíc! Pro tento školní rok vám dáme 2 volné vstupy do diskusních klubů zcela zdarma! O co jde? Diskusní kluby jsou konverzační skupiny, které se konají každý týden na jiné téma a pod vedením rodilých mluvčích. S diskusními kluby máte volnost při výběru termínu, místa i obsahu a navíc je to velká zábava. Věnovat jazykům se s námi můžete i ve volném čase. U nás totiž získáváte zdarma přístup k webové podpoře studentů, která vám pomůže s tréninkem slovní zásoby i přípravou na lekce. A ti opravdu motivovaní si mohou pořídit balíček Kurz Plus. V jeho rámci získáte vstup na další čtyři libovolné diskusní kluby a navíc na dobu semestru studia kvalitní e-learning ENGLISH UNIVERSITY Online. Samotný e-learning přitom standardně stojí 1990 Kč ročně, ale za balíček Kurz Plus dáte jen 380 Kč.  S námi se rozmluvíte!

Nevíte, který kurz je nejlepší? Poradíme vám.

Chcete studovat? Není na co čekat!

Projděte rychlým testem

Naše online testy jsou opravdu propracované. Celá akce vám zabere pár minut a přitom zjistíte, jak jste na tom se svými znalostmi. A nejen to. Podle výsledků vám doporučíme příslušný jazykový kurz odpovídající vaší znalostní úrovni.

Stránka testů

Vyberte kurz v rozvrhu

Následně si budete vybírat kurz podle místa a času konání tak, aby vám vyhovovaly. V přehledném rozvrhu také uvidíte naplněnost kurzu a další podrobnosti. Prohlédněte si vypisované kurzy právě teď. Není na co čekat, kapacity se rychle plní!

Jdi na rozvrh

Přihlašte se

Už víte, do kterého kurzu budete chodit? Skvělé. Pak už se stačí pouze přihlásit. Celou věc můžete včetně platby vyřídit během pár minut pohodlně od vašeho počítače, a nebo se na vás těšíme osobně na naší recepci.

Jak zaplatit

Metodika

Naše výuka je efektivní a stojí na promyšleném metodickém základě. Vycházíme z principů komunikativní výukové metody, která klade důraz na schopnost domluvit se. Na tomto základě stavíme logicky strukturované lekce.

Důležitou součástí lekcí jsou praktické výukové techniky, které lektoři volí podle jednotlivých aktivit. Díky tomuto propojení vás naučíme jazyk přirozeně používat v běžném osobním i pracovním životě. Do lekce vnášíme maximum podnětů, materiálů a situací z běžného života. V průběhu lekce si tak vše prakticky vyzkoušíte a natrénujete a na konci lekce budete odcházet s tím, že novou látku umíte samostatně použít v praxi.

Nové technologie jsou součástí našeho života. Ve výuce je využíváme stejně přirozeně jako v každodenním životě. Chceme vás připravit na reálné životní situace, a proto do lekcí zařazujeme multimediální materiály, se kterými se běžně potkáváte.

Jsme Glossa.
S námi se domluvíte!

 

Mise a vize

Slovo γλώσσα (Glossa) znamená v klasické řečtině jazyk, řeč. Již název Glossa – škola jazyků se snaží zdůraznit naši hlavní misi: výuku cizích jazyků pro praktické využití v konkrétních životních situacích. Naše práce má smysl. Pomáháme lidem vzájemně si porozumět. Pomáháme vám s efektivní orientací ve stále náročnějším mezinárodním prostředí. V našem týmu proto máme špičkové odborníky a rozumíme principům komunikativní metodiky jazykové výuky. Tyto principy uplatňujeme tvořivě v praxi ve prospěch našich studentů.

Glossa – škola jazyků působí na českém trhu již od roku 1992. Zaujímáme stabilní pozici mezi nejvýznamnějšími společnostmi, které se v České republice věnují výuce cizích jazyků. Nabízíme široké spektrum možností jazykového vzdělávání v kurzech pro veřejnost i v rámci zakázkových projektů pro firmy a instituce.

Jsme akreditovaným přípravným a zkušebním centrem LCCI (London Chamber of Commerce and Industry / Londýnské komory obchodu a průmyslu) a přední britské vzdělávací instituce City & Guilds, držitelem certifikátu systému managementu kvality ISO 9001:2008 a certifikovaným členem Asociace jazykových škol AJŠ.

 

Rovnou nám napište

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • glossa streetJindřišská 11 Praha 1
  • 20150908-DSC_2759Slezská 96 Praha 2
  • img52Sokolská 35 Praha 2
  • 20150624-DSC_2306Malenická 1784 Praha 4
  • 20150624-DSC_2380Na Bělidle 34 Praha 5
  • contact02Nad Záložnou 5 Praha 8