Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

export-anglictina

Jazykové kurzy angličtiny

Studujte angličtinu a domluvte se po celém světě! Chcete vědět více o naší škole a dalších jazycích? Prohlédněte si kompletní nabídku veřejných kurzů.

Kvalitní výuka za férové ceny

Kurzů angličtiny nabízí naše jazyková škola opravdu mnoho. Kurzy angličtiny pro začátečníky i pokročilé se liší místem, časem, jazykovou úrovní, ale také zaměřením a frekvencí výuky. A právě díky široké nabídce si u nás vyberete i vy! Více zde.

Férová cena od 3 280 Kč

Těšit se můžete na zkušené české lektory i na rodilé mluvčí. A cena? Férová! Semestr kurzu 1×2 hodiny týdně již od 3 280 Kč a navazující semestr za zvýhodněnou cenu 2 280Kč (při přihlášení do konce října). Při využití akční nabídky tedy semestr u nás získáte již od 2780 Kč!

Záruka vrácení peněz

V každém kurzu pak máte první dvě lekce v záruce spokojenosti. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám kurzovné v plné výši zpět nebo vám nabídneme jiný kurz. Zkrátka férový přístup, více zde. Pojďte do toho s námi!

Vždy něco navíc: Diskusní kluby, webová podpora a Kurz Plus

Své studenty si hýčkáme, proto ke každému kurzu dostanete dva vstupy do našich diskusních klubů zdarma. Vyberte si téma, které Vás zajímá, a přijďte diskutovat s rodilými mluvčími. Co třeba “TV, film and cinema”? Dva vstupy nestačí? Přikupte si další později – nebo zvolte rovnou Kurz Plus a dostanete navíc pět diskusních klubů ve výhodném balíčku. Za nevelký příplatek si tak můžete intenzitu svého kurzu zvýšit téměř o polovinu, navíc flexibilním obsahem na míru. Kromě toho s námi můžete jazyk trénovat i ve volném čase. Pomůže vám webová podpora studentů, kterou získáváte také zdarma.  Včetně e-learningu na trénink slovní zásoby.

Jaké zvolit zaměření?

Nabízíme Vám 4 cesty k dosažení Vašeho cíle.

  1. General track — obecná angličtina Tyto kurzy vám efektivně pomohou s komunikací ve všech běžných životních situacích – na dovolené, při domluvě s cizinci nebo na pracovní cestě. Jsou vhodné i jako příprava k britským mezinárodním jazykovým zkouškám. A jelikož jsme akreditovaným centrem, můžete si zkoušku složit přímo u nás.
  2. Professional track — obchodní angličtina Potřebujete v práci telefonovat či e-mailovat v cizím jazyce? Je váš nadřízený cizinec? Máte zahraniční zákazníky či obchodní partnery? Pokud ano, zvolte si professional track. Tyto kurzy jsou vhodné i jako příprava k mezinárodním britským zkouškám z obchodní angličtiny. A jelikož jsme akreditovaným centrem, můžete si zkoušku složit přímo u nás v Glosse.
  3. Communication track — konverzace Probírali jste tutéž gramatiku již mnohokrát? Potřebujete se prostě rozmluvit? Pak si vyberte Communication track!
  4. Příprava na zkoušky FCE a CAE s garancí složení Zajímáte se spíše o Cambridgeské zkoušky? Na zkoušku FCE a CAE vás nejen připravíme a zajistíme veškerou administrativu spojenou s přihlášením, ale můžeme vám také garantovat složení. Jak? Pokud úspěšně zvládnete naši zkoušku nanečisto zdarma v rámci kurzu a neuspějete u nejbližšího veřejného zkušebního termínu, nabídneme vám opakování přípravného kurzu v následujícím výukovém cyklu zdarma.
 
Nevíte, který kurz je nejlepší? Poradíme vám.

Chcete studovat? Není na co čekat!

Projděte rychlým testem

Naše online jazykové testy jsou opravdu propracované. Celá akce vám zabere pár minut a přitom zjistíte, jak jste na tom se svými znalostmi. A nejen to. Podle výsledků vám doporučíme příslušný jazykový kurz odpovídající vaší znalostní úrovni.

Stránka testů

Vyberte kurz v rozvrhu

Následně si budete vybírat jazykový kurz podle místa a času konání tak, aby vám vyhovovaly. V přehledném rozvrhu také uvidíte naplněnost kurzu a další podrobnosti. Prohlédněte si vypisované kurzy právě teď. Není na co čekat, kapacity se rychle plní!

Jdi na rozvrh

Přihlašte se

Už víte, do kterého kurzu budete chodit? Skvělé. Pak už se stačí pouze přihlásit. Celou věc můžete včetně platby vyřídit během pár minut pohodlně od vašeho počítače, a nebo se na vás těšíme osobně na naší recepci.

Jak zaplatit

Metodika

Naše výuka je efektivní a stojí na promyšleném metodickém základě. Vycházíme z principů komunikativní výukové metody, která klade důraz na schopnost domluvit se. Na tomto základě stavíme logicky strukturované lekce.

Důležitou součástí lekcí jsou praktické výukové techniky, které lektoři volí podle jednotlivých aktivit. Díky tomuto propojení vás naučíme jazyk přirozeně používat v běžném osobním i pracovním životě. Do lekce vnášíme maximum podnětů, materiálů a situací z běžného života. V průběhu lekce si tak vše prakticky vyzkoušíte a natrénujete a na konci lekce budete odcházet s tím, že novou látku umíte samostatně použít v praxi.

Nové technologie jsou součástí našeho života. Ve výuce je využíváme stejně přirozeně jako v každodenním životě. Chceme vás připravit na reálné životní situace, a proto do lekcí zařazujeme multimediální materiály, se kterými se běžně potkáváte.

Jsme Glossa.
S námi se domluvíte!

Mise a vize

Slovo γλώσσα (Glossa) znamená v klasické řečtině jazyk, řeč. Již název Glossa – škola jazyků se snaží zdůraznit naši hlavní misi: výuku cizích jazyků pro praktické využití v konkrétních životních situacích. Naše práce má smysl. Pomáháme lidem vzájemně si porozumět. Pomáháme vám s efektivní orientací ve stále náročnějším mezinárodním prostředí. V našem týmu proto máme špičkové odborníky a rozumíme principům komunikativní metodiky jazykové výuky. Tyto principy uplatňujeme tvořivě v praxi ve prospěch našich studentů.

Glossa – škola jazyků působí na českém trhu již od roku 1992. Zaujímáme stabilní pozici mezi nejvýznamnějšími společnostmi, které se v České republice věnují výuce cizích jazyků. Nabízíme široké spektrum možností jazykového vzdělávání v kurzech pro veřejnost i v rámci zakázkových projektů pro firmy a instituce.

Jsme akreditovaným přípravným a zkušebním centrem LCCI (London Chamber of Commerce and Industry ), držitelem certifikátu systému managementu kvality ISO 9001:2008 a certifikovaným členem Asociace jazykových škol.

Napište nám a studujte angličtinu

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • glossa streetJindřišská 11 Praha 1
  • 20150908-DSC_2759Slezská 96 Praha 3
  • img52Sokolská 35 Praha 2
  • 20150624-DSC_2306Malenická 1784 Praha 4
  • 20150624-DSC_2380Na Bělidle 34 Praha 5
  • contact02Nad Záložnou 5 Praha 8