Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

export-nemcina

Jazykové kurzy němčiny

Studujte němčinu a domluvte se! Chcete vědět více o naší škole a dalších jazycích? Prohlédněte si kompletní nabídku veřejných kurzů.

Kvalitní výuka za férové ceny

Kurzů němčiny nabízíme velký výběr. Kurzy němčiny pro začátečníky i pokročilé se liší místem, časem, jazykovou úrovní, ale také zaměřením. Díky široké nabídce si u nás vyberete i vy! Více zde. Semestr kurzu klasik u nás stojí 3980 Kč. To je férová cena. Další semestr si můžete přikoupit se slevou 30%! Pokračující posluchači a studenti vysokých škol u nás mají další slevy.

Nejmenší skupiny a nejlepší lektoři

V našich kurzech není nikdy víc než osm studentů. Zkušení, kvalifikovaní, ale hlavně vstřícní a zábavní lektoři se vám tak mohou opravdu věnovat. V konverzačních miniskupinách dokonce pracujeme jen se čtyřmi lidmi!

Nespokojení nic neplatí

V každém kurzu máte první dvě lekce v záruce spokojenosti. Pokud nebudete chtít pokračovat, vrátíme vám kurzovné v plné výši zpět. Zkrátka férový přístup, více zde.

Jaké si zvolit zaměření? Vyberte si svou cestu

Kurzy obecné němčiny

Kurzy němčiny pro začátečníky i pokročilé vám efektivně pomohou s komunikací ve všech běžných životních situacích – na dovolené, při domluvě s cizinci nebo na pracovní cestě.

Konverzační kurzy

Probírali jste tutéž gramatiku již mnohokrát? Potřebujete se především pořádně rozmluvit a nevíte jak na to? Pak zkuste konverzační kurzy pod vedením rodilých mluvčí!

Proč Glossa?
Skvělý kurz a ještě něco navíc:

Ke každému jazykovému kurzu u nás dostanete vždy něco navíc! Máme pro vás  webovou podporu studentůObsahuje doplňkové materiály, jazykové hry, videokurzye-learning, který vám zábavnou formou pomůže s tréninkem německých slovíček. Chcete ještě víc mluvit? Pak pro vás máme diskusní klubyTo jsou německá konverzační setkání na zajímavá témata vedená rodilými mluvčími. Vyberete si čas, téma i jazykovou náročnost a snadno se přihlásíte přes webovou aplikaci. V rámci kurzovného máte dva vstupy na diskusní kluby zdarma! Další si můžete přikoupit za 290 Kč. Nebo zvolíte při zápisu Kurz Plus a dostanete navíc pět diskusních klubů. Místo 1450 Kč ale zaplatíte jen 480 Kč! Za nevelký příplatek si tak můžete intenzitu svého kurzu zvýšit téměř o polovinu. A to navíc flexibilně přímo s takovými tématy a termíny, které vám budou nejlépe vyhovovat.

 
Nevíte, který kurz je nejlepší? Poradíme vám.

Chcete studovat? Není na co čekat!

Projděte rychlým testem

Naše online testy jsou opravdu propracované. Celá akce vám zabere pár minut a přitom zjistíte, jak jste na tom se svými znalostmi. A nejen to. Podle výsledků vám doporučíme příslušný jazykový kurz odpovídající vaší znalostní úrovni.

Stránka testů

Vyberte kurz v rozvrhu

Následně si budete vybírat kurz podle místa a času konání tak, aby vám vyhovovaly. V přehledném rozvrhu také uvidíte naplněnost kurzu a další podrobnosti. Prohlédněte si vypisované kurzy právě teď. Není na co čekat, kapacity se rychle plní!

Jdi na rozvrh

Přihlašte se

Už víte, do kterého kurzu budete chodit? Skvělé. Pak už se stačí pouze přihlásit. Celou věc můžete včetně platby vyřídit během pár minut pohodlně od vašeho počítače, a nebo se na vás těšíme osobně na naší recepci.

Jak zaplatit

Metodika

Naše výuka je efektivní a stojí na promyšleném metodickém základě. Vycházíme z principů komunikativní výukové metody, která klade důraz na schopnost domluvit se. Na tomto základě stavíme logicky strukturované lekce.

Důležitou součástí lekcí jsou praktické výukové techniky, které lektoři volí podle jednotlivých aktivit. Díky tomuto propojení vás naučíme jazyk přirozeně používat v běžném osobním i pracovním životě. Do lekce vnášíme maximum podnětů, materiálů a situací z běžného života. V průběhu lekce si tak vše prakticky vyzkoušíte a natrénujete a na konci lekce budete odcházet s tím, že novou látku umíte samostatně použít v praxi.

Nové technologie jsou součástí našeho života. Ve výuce je využíváme stejně přirozeně jako v každodenním životě. Chceme vás připravit na reálné životní situace, a proto do lekcí zařazujeme multimediální materiály, se kterými se běžně potkáváte.

Jsme Glossa.
S námi se domluvíte!

Mise a vize

Slovo γλώσσα (Glossa) znamená v klasické řečtině jazyk, řeč. Již název Glossa – škola jazyků se snaží zdůraznit naši hlavní misi: výuku cizích jazyků pro praktické využití v konkrétních životních situacích. Naše práce má smysl. Pomáháme lidem vzájemně si porozumět. Pomáháme vám s efektivní orientací ve stále náročnějším mezinárodním prostředí. V našem týmu proto máme špičkové odborníky a rozumíme principům komunikativní metodiky jazykové výuky. Tyto principy uplatňujeme tvořivě v praxi ve prospěch našich studentů.

Glossa – škola jazyků působí na českém trhu již od roku 1992. Zaujímáme stabilní pozici mezi nejvýznamnějšími společnostmi, které se v České republice věnují výuce cizích jazyků. Nabízíme široké spektrum možností jazykového vzdělávání v kurzech pro veřejnost i v rámci zakázkových projektů pro firmy a instituce.

Jsme akreditovaným přípravným a zkušebním centrem LCCI (London Chamber of Commerce and Industry ), držitelem certifikátu systému managementu kvality ISO 9001:2008 a certifikovaným členem Asociace jazykových škol.

Napište nám a studujte němčinu

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • glossa streetJindřišská 11 Praha 1
  • 20150908-DSC_2759Slezská 96 Praha 3
  • img52Sokolská 35 Praha 2
  • 20150624-DSC_2306Malenická 1784 Praha 4
  • 20150624-DSC_2380Na Bělidle 34 Praha 5
  • contact02Nad Záložnou 5 Praha 8