Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

export-spanelstina

Jazykové kurzy španělštiny

Studujte španělštinu a domluvte se! Chcete vědět více o naší škole a dalších jazycích? Prohlédněte si kompletní nabídku veřejných kurzů.

Kvalitní výuka
dostupná všem

Cena

Férová! Semestr kurzu 1×2 hod týdně již od 2 880 Kč a navazující semestr za zvýhodněnou cenu 1 780 Kč (při přihlášení do konce října). Více zde.

Garance spokojenosti

V každém kurzu máte první dvě lekce „v záruce“. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám kurzovné v plné výši zpět nebo Vám nabídneme jiný kurz. Zkrátka férový přístup. Více zde.

Přijďte studovat,
s námi se domluvíte.

Jazykové kurzy španělštiny

Kurzy španělštiny pro začátečníky i pokročilé vám efektivně pomohou s komunikací ve všech běžných životních situacích – na dovolené, při domluvě s cizinci nebo na pracovní cestě.

Snadné přihlášení i platba

Přihlásit se do jazykových kurzů je opravdu jednoduché a díky těmto stránkám si vhodný kurz dokážete vybrat velmi rychle. Zaplatit můžete rovnou přes internet a nebo osobně na naší recepci. Pokud máte jakékoliv otázky, napište nám zprávu nebo zavolejte.

Proč Glossa?
Vždy něco navíc:

Diskusní kluby

Své studenty si hýčkáme, proto ke každému kurzu dostanete dva vstupy do našich diskusních klubů zdarma.
Více zde.

Balíček Kurz Plus

Chcete si kromě španělštiny vypilovat i angličtinu? Kupte si ke kurzu Balíček Kurz Plus, který obsahuje licenci e-learningového kurzu English University Online na celý semestr (hodnota kurzu je 1 990 Kč na rok) a k tomu 4 vstupy na Diskusní kluby jakéhokoliv jazyka. To vše pouze za 380 Kč!

 
Nevíte, který kurz je nejlepší? Poradíme vám.

Chcete studovat? Není na co čekat!

Projděte rychlým testem

Naše online testy jsou opravdu propracované. Celá akce vám zabere pár minut a přitom zjistíte, jak jste na tom se svými znalostmi. A nejen to. Podle výsledků vám doporučíme příslušný jazykový kurz odpovídající vaší znalostní úrovni.

Stránka testů

Vyberte kurz v rozvrhu

Následně si budete vybírat kurz podle místa a času konání tak, aby vám vyhovovaly. V přehledném rozvrhu také uvidíte naplněnost kurzu a další podrobnosti. Prohlédněte si vypisované kurzy právě teď. Není na co čekat, kapacity se rychle plní!

Jdi na rozvrh

Přihlašte se

Už víte, do kterého kurzu budete chodit? Skvělé. Pak už se stačí pouze přihlásit. Celou věc můžete včetně platby vyřídit během pár minut pohodlně od vašeho počítače, a nebo se na vás těšíme osobně na naší recepci.

Jak zaplatit

Metodika

Naše výuka je efektivní a stojí na promyšleném metodickém základě. Vycházíme z principů komunikativní výukové metody, která klade důraz na schopnost domluvit se. Na tomto základě stavíme logicky strukturované lekce.

Důležitou součástí lekcí jsou praktické výukové techniky, které lektoři volí podle jednotlivých aktivit. Díky tomuto propojení vás naučíme jazyk přirozeně používat v běžném osobním i pracovním životě. Do lekce vnášíme maximum podnětů, materiálů a situací z běžného života. V průběhu lekce si tak vše prakticky vyzkoušíte a natrénujete a na konci lekce budete odcházet s tím, že novou látku umíte samostatně použít v praxi.

Nové technologie jsou součástí našeho života. Ve výuce je využíváme stejně přirozeně jako v každodenním životě. Chceme vás připravit na reálné životní situace, a proto do lekcí zařazujeme multimediální materiály, se kterými se běžně potkáváte.

Jsme Glossa.
S námi se domluvíte!

Mise a vize

Slovo γλώσσα (Glossa) znamená v klasické řečtině jazyk, řeč. Již název Glossa – škola jazyků se snaží zdůraznit naši hlavní misi: výuku cizích jazyků pro praktické využití v konkrétních životních situacích. Naše práce má smysl. Pomáháme lidem vzájemně si porozumět. Pomáháme vám s efektivní orientací ve stále náročnějším mezinárodním prostředí. V našem týmu proto máme špičkové odborníky a rozumíme principům komunikativní metodiky jazykové výuky. Tyto principy uplatňujeme tvořivě v praxi ve prospěch našich studentů.

Glossa – škola jazyků působí na českém trhu již od roku 1992. Zaujímáme stabilní pozici mezi nejvýznamnějšími společnostmi, které se v České republice věnují výuce cizích jazyků. Nabízíme široké spektrum možností jazykového vzdělávání v kurzech pro veřejnost i v rámci zakázkových projektů pro firmy a instituce.

Jsme akreditovaným přípravným a zkušebním centrem LCCI (London Chamber of Commerce and Industry / Londýnské komory obchodu a průmyslu) a přední britské vzdělávací instituce City & Guilds, držitelem certifikátu systému managementu kvality ISO 9001:2008 a certifikovaným členem Asociace jazykových škol AJŠ.

Napište nám a studujte španělštinu

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • glossa streetJindřišská 11 Praha 1
  • 20150908-DSC_2759Slezská 96 Praha 2
  • img52Sokolská 35 Praha 2
  • 20150624-DSC_2306Malenická 1784 Praha 4
  • 20150624-DSC_2380Na Bělidle 34 Praha 5
  • contact02Nad Záložnou 5 Praha 8