Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Barcelona foto

Online kurzy španělštiny

Studujte španělštinu online a domluvte se! Chcete vědět více o naší škole a dalších jazycích? Prohlédněte si kompletní nabídku veřejných kurzů.

Online kurzy španělštiny: Kvalitní výuka za férové ceny

Kurzů španělštiny nabízíme velký výběr. Kromě pohodlného studia z domova v online kurzu máme i kurzy v našich učebnách na šesti dobře dostupných místech Prahy. Díky široké nabídce si u nás vyberete i vy! Ceny za semestr kurzu u nás začínají na 4 980 Kč. To je férová cena. Druhý semestr školního roku si můžete přikoupit se slevou 30%! Pokračující  studenti u nás mají další slevy.

Nejmenší skupiny a nejlepší lektoři

V našich online kurzech není nikdy víc než šest studentů. Zkušení, kvalifikovaní, ale hlavně vstřícní a zábavní lektoři se vám tak mohou opravdu věnovat.

Nespokojení nic neplatí

V každém kurzu máte první dvě lekce v záruce spokojenosti. Pokud nebudete chtít pokračovat, vrátíme vám kurzovné v plné výši zpět. Zkrátka férový přístup, více zde.

Pojďte studovat,
s námi se domluvíte.

Co budete k online kurzu potřebovat?

Počítač, notebook, tablet nebo chytrý telefon s připojením na internet. Ideálně webkameru a sluchátka. Nainstalovanou videokonferenční aplikaci Zoom (zdarma). E-mailový účet, na který Vám lektor pošle odkaz, pomocí kterého se do lekce připojíte. Nic víc není potřeba. Nemusíte nikam jezdit, jazykovka přijde za vámi.

Snadné přihlášení i platba

Přihlásit se do jazykových kurzů je opravdu jednoduché a díky těmto stránkám si vhodný kurz dokážete vybrat velmi rychle. V přehledu kurzů si vyberete ten váš a rovnou se přihlásíte. Pokud máte jakékoliv otázky, napište nám zprávu nebo zavolejte.

Proč Glossa?
Skvělý kurz a ještě něco navíc:

Ke každému jazykovému kurzu u nás dostanete vždy něco navíc! Máme pro vás  webovou podporu studentůObsahuje doplňkové materiály, jazykové hry, videokurzye-learning, který vám zábavnou formou pomůže s tréninkem slovíček. Chcete ještě víc mluvit? Pak pro vás máme diskusní klubyTo jsou konverzační setkání na zajímavá témata vedená rodilými mluvčími. Vyberete si čas, téma i jazykovou náročnost a snadno se přihlásíte přes webovou aplikaci. V rámci kurzovného máte dva vstupy na diskusní kluby zdarma! Další si můžete přikoupit za 290 Kč. Nebo zvolíte při zápisu Kurz Plus a dostanete navíc pět diskusních klubů. Místo 1450 Kč ale zaplatíte jen 480 Kč! Za nevelký příplatek si tak můžete intenzitu svého kurzu zvýšit téměř o polovinu. A to navíc flexibilně přímo s takovými tématy a termíny, které vám budou nejlépe vyhovovat.

 
Nevíte, který kurz je nejlepší? Poradíme vám.

Chcete studovat? Není na co čekat!

Projděte rychlým testem

Naše online testy jsou opravdu propracované. Celá akce vám zabere pár minut a přitom zjistíte, jak jste na tom se svými znalostmi. A nejen to. Podle výsledků vám doporučíme příslušný jazykový kurz odpovídající vaší znalostní úrovni.

Stránka testů

Vyberte kurz v rozvrhu

Následně si budete vybírat kurz podle místa a času konání tak, aby vám vyhovovaly. V přehledném rozvrhu také uvidíte naplněnost kurzu a další podrobnosti. Prohlédněte si vypisované kurzy právě teď. Není na co čekat, kapacity se rychle plní!

Jdi na rozvrh

Přihlašte se

Už víte, do kterého kurzu budete chodit? Skvělé. Pak už se stačí pouze přihlásit. Celou věc můžete včetně platby vyřídit během pár minut pohodlně od vašeho počítače.

Jak zaplatit

Metodika

T4L-Linearni

Za 30 let výuky jazyků na nejvyšší úrovni jsme se hodně naučili. Získané know-how jsme promítli do vlastní výukové metody Teaching for Life (T4L). Tu jsme vyladili k dokonalosti. Inspirací nám byli studenti a cílem jejich skutečné výsledky.

Učíme pro život: Naše jedinečná metoda T4L staví na praxi a osobní motivaci studentů – s námi se naučí přirozeně a pohotově komunikovat v každodenních situacích. Spojuje osvědčené metodické postupy, unikátní didaktické techniky a praktické využití moderních technologií.

Inspirujeme se studenty: Metoda T4L zohledňuje potřeby a zájmy studentů, zasazuje probíranou látku do jejich osobního a pracovního života a maximálně je ve výuce aktivuje. Vede studenty k systematickému rozvoji jazyka, kdy si znalosti jak zafixují, tak využijí v praxi.

Zaujmeme a pobavíme: Metoda T4L využívá moderní učebnice se skvělou webovou podporou doplňované o další didaktické pomůcky a tvůrčí přínos lektora. Rozmanitost podporuje motivaci studentů se učit, aniž by zábavná forma převažovala nad cílem výuky – domluvit se v práci i v běžném životě.

Jsme Glossa.
S námi se domluvíte!

Mise a vize

Slovo γλώσσα (Glossa) znamená v klasické řečtině jazyk, řeč. Již název Glossa – škola jazyků tak vystihuje naše hlavní poslání: výuku cizích jazyků. Jazyky ale neučíme teoreticky. Zaměřujeme se na jejich praktické využití v každodenním životě, ať už na cestách v zahraničí či při pracovním jednání. Pomáháme lidem vzájemně si porozumět. Naše práce má smysl.

Zakládáme si na vysoké kvalitě výuky, která je výsledkem kombinace unikátní výukové metody Teaching for Life (T4L), spolehlivé práce managementu i profesionálního lektorského týmu a zodpovědného přístupu založeného na férovosti a etice.

Jazyky pro život učíme už víc než 30 let. Zaujímáme stabilní pozici mezi nejvýznamnějšími jazykovými školami na českém trhu. Nabízíme široké spektrum možností jazykového vzdělávání v kurzech pro veřejnost i v rámci zakázkových projektů pro firmy a instituce. Naší vizí je dlouhodobě zvyšovat jazykovou vybavenost studentů, a tím i jejich šance na uplatnění na českém i evropském trhu práce, možnosti dalšího vzdělávání i větší komfort v osobním životě.

Spokojenost našim studentům dokážeme zaručit. Jsme akreditovaným zkušebním centrem LanguageCert, držitelem certifikátu systému managementu kvality ISO 9001:2015 a certifikovaným členem Asociace jazykových škol.

Napište nám a studujte španělštinu online

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • Jindřišská ulice GlossaJindřišská 11 Praha 1
  • Glossa Slezská dům fotoSlezská 96 Praha 3
  • Glossa Chodov budovaMalenická 1784 Praha 4
  • Glossa učebna Anděl budovaHolečkova 31 Praha 5
  • Nad záložnou 5 Praha 8