Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Privátní jazykové kurzy

Privátní jazykové kurzy

Pokud si chcete dopřát přednosti výuky se soukromým lektorem a nebo se naučit jazyk s ohledem na vaše konkrétní potřeby, jste tu správně. V Glosse vám připravíme individuální studium na míru.

Jazykové kurzy na míru

Nevybrali jste si žádný z kurzů pro veřejnost? Máte specifické požadavky na čas, intenzitu či obsah kurzu? Nebo se chcete naučit jazyk, který není uveden v nabídce? Rádi pro vás zajistíme jakýkoli kurz na míru. Nabídka platí pro jednotlivce i soukromé skupiny. Lektor bude dojíždět za vámi domů či na pracoviště, můžete ale využít i učeben jazykové školy. Privátní kurzy nabízíme také ve formě distanční online výuky s využitím aplikace Zoom, Skype či dalších programů.

Garance hodin na zkoušku

I v rámci privátní výuky vám můžeme garantovat spokojenost. Pokud vám nebude kurz z jakýchkoli důvodů vyhovovat, můžete jej v záruční lhůtě 4 vyučovacích hodin zrušit. Pokud v této záruční lhůtě požádáte o výměnu lektora, dosavadní výuka byla poskytnuta také zdarma a u nového lektora získáváte opět nárok na stejnou záruku.

Jak to funguje?

U privátních kurzů si vždy předplácíte určitý objem výuky. Získaný kredit hodin pak postupně vyčerpáváte a můžete jej kdykoli doplnit další objednávkou. Čím více hodin si objednáte, tím získáte výhodnější sazbu. Dalších úspor můžete dosáhnout naplánováním kurzu v tzv. prémiové sazbě, která odpovídá pravidelné výuce mezi 11. a 15. hodinou.

Informační systém

Máte rádi vše pod kontrolou? Zajímá Vás, jak velký kredit hodin Vám ještě zbývá? Přímo na internetu můžete nahlédnout do informačního systému školy a kdykoli zjistit veškeré aktuální údaje o svém kurzu. Uživatelské jméno a heslo od nás získáte při zahájení výuky.

Ceník

  Počet předplacených hodin   Základní sazba   Prémiová sazba
  16   7200 Kč    6 768 Kč
  32   13 536 Kč   12 672 Kč

Předplacenou hodinou rozumíme standardní vyučovací hodinu o délce 45 minut. Doporučená délka lekce jsou dvě vyučovací hodiny, minimální délka lekce je 60 minut.

Za využití učebny jazykové školy účtujeme příplatek 140 Kč za vyučovací hodinu.

Rovnou nám napište

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat

Recepce • Jindřišská 11, 110 00 Praha 1
nebo volejte 224 219 484

Naše učebny v Praze

  • Jindřišská ulice GlossaJindřišská 11 Praha 1
  • Glossa Slezská dům fotoSlezská 96 Praha 3
  • Glossa Chodov budovaMalenická 1784 Praha 4
  • Glossa učebna Anděl budovaHolečkova 31 Praha 5
  • Nad záložnou 5 Praha 8