Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Letní jazykové kurzy

• před 1 týdnem

Vyplouváme na vlnách gramatiky a konverzace na týden bez ohledu na počasí.
Do plavek jste akorát, tak teď už jen doladit konverzaci a budete hvězdou pláže. Letos si opět můžete v Glosse zpříjemnit léto jazykovými kurzy. Žhavou nabídkou jsou týdenní online kurzy angličtiny LETNÍ GRAMATIKA a LETNÍ KONVERZACE. A můžete se zapsat na jeden nebo klidně i na oba. Tak neváhejte, protože letní kurzy jsou jediným letním románkem, který má zaručené trvalé pozitivní následky.

Celý článek

Nejnabitější pomaturitní studium v Praze – přihlaste se k nám!

• před 3 týdny

Chcete se radikálně zlepšit v angličtině ? Nedostali jste se na vysněnou vysokou školu a přemýšlíte, co dál? Chcete si udělat klidnější rok, ale věnovat se něčemu smysluplnému? Pak jste u nás správně. Nejnabitější pomaturitní studium v Praze vám nabízí nejen kvalitní jednoletý kurz v renomované jazykové škole s možností statusu studenta, ale i mezinárodní jazykový certifikát v ceně, studium druhého jazyka zdarma, webovou podporu studia s e-learningem a AI chatbotem, diskusní kluby, dobrou cenu i výhodné splátky a spoustu dalších benefitů. Neváhejte, přihlaste se k nám!

Celý článek

Je pro vás anglická výslovnost „a piece of cake“?

• před 9 měsíců

Vyzkoušejte si, jak správně vyslovovat zrádné anglické „a“!

Celý článek

Gonna, watcha, dunno, wanna…

• před 9 měsíců

Procvičte si hovorovou angličtinu!

Celý článek

Procvičujte si anglická slovíčka

• před 2 roky

Procvičujte si anglickou slovní zásobu v online hře Fast Four Word.

Celý článek

Weby, appky, vychytávky nejen pro angličtinu

• před 5 roky

Prožijte léto s angličtinou, u moře i na chalupě. Prolistujte letní číslo našeho webzinu a vyzkoušejte některý ze 7 žhavých tipů k samostudiu – osvědčené jazykové weby, appky a další vychytávky vás nenechají v létě zapomenout, co jste se v kurzu naučili.

Celý článek