Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Kurzy pro veřejnost – poslední volná místa se slevou !

• před 2 měsíci

Zahájili jsme jarní semestr kurzů pro veřejnost, ale stále máme několik volných míst. Využijte jedinečnou příležitost a přidejte se k nám. Angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, šest dobře dostupných míst v Praze u metra, garance kvality a navíc  last minute slevy. Není právě teď ta chvíle začít? Zkuste si test, doporučíme Vám podle výsledku kurz na […]

Celý článek

S námi si vyberete – nový semestr kurzů pro veřejnost od února 2018

• před 4 měsíci

Uvažujete o tom, vybrat si na jarní semestr ten pravý kurz cizího jazyka? Správné rozhodnutí!

Celý článek

Darujte svým blízkým jazykový kurz !

• před 4 měsíci

Originální a smysluplný dárek – poukaz na jazykový kurz ! Chcete darovat jazykový kurz a nevíte přesně, jakou zvolit pokročilost či termín výuky? Nevadí, obdarovaný si vybere sám. Stačí jen zakoupit náš dárkový poukaz v libovolné hodnotě. To je dárek, který pomůže i potěší!

Celý článek

Kvalitní jazykové školy poznáte podle členství v asociaci, ty nejlepší podle certifikace

• před 5 měsíci

Jaký smysl má pro zákazníky certifikace jazykových škol, čím se zabývá Asociace jazykových škol, jaká je situace na trhu zakázkového jazykového vzdělávání? To vše se dozvíte v rozhovoru s naším ředitelem v časopisu HR Forum  – odborném měsíčníku pro všechny, kteří chtějí dobře vést druhé i sami sebe.

Celý článek

Jindřišská v novém!

• před 6 měsíci

V novém semestru vítáme studenty v nově zrekonstruované centrále. Podívejte se na pár fotek po jejím dokončení.

Celý článek

Když je pro vás práce posláním, můžete spokojenost klientů garantovat i vrácením peněz

• před 2 roky

Proč dáváme velký důraz na kvalitu našich lektorů, že je pro nás práce posláním a nabízíme něco, na co si jiné školy netroufnou. To a další zajímavosti o výuce jazyků se dočtete v rozhovoru s naším ředitelem zde: http://bit.ly/2cPkauO

Celý článek

I krajané v Banátu studují s námi!

• před 3 roky

Také letos v červenci – stejně jako mnohokrát v posledních více než deseti letech – vyslala Glossa své lektory do rumunského Banátu, aby pomohli tamním krajanům zlepšit jejich znalosti angličtiny.

Celý článek