Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Startujeme nový semestr kurzů – přihlaste se teď!

• před 3 měsíci

Využijte příležitost a pusťte se do studia cizích jazyků! Právě zahajujeme zápisy do dalšího semestru kurzů pro veřejnost. U nás si vyberete z angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny a italštiny na šesti dobře dostupných místech Prahy. Přihlásit se můžete pohodlně i na internetu. Pro více informací přejděte na stránku jazykových kurzů pro veřejnost.

Celý článek

PF 2017

• před 2 měsíci

Přejeme všem našim studentům, učitelům, zákazníkům a spolupracovníkům klidné prožití svátků a dobrý rok 2017! Naše kancelář je Vám k dispozici ve standardní otevírací době do 22. prosince a poté opět od 2. ledna. Kurzy pro veřejnost v týdnu od 19. prosince neprobíhají a pokračují po vánoční přestávce v týdnu od 2. ledna. V zakázkových kurzech probíhá výuka dle dohody se zákazníky i během svátků.

Celý článek

Darujte svým blízkým jazykový kurz !

• před 3 měsíci

Originální a hodnotný dárek – poukaz na jazykový kurz ! Chcete darovat jazykový kurz a nevíte přesně, jakou zvolit pokročilost či termín výuky? Nevadí, obdarovaný si vybere sám. Stačí jen zakoupit náš dárkový poukaz v libovolné hodnotě.

Celý článek

Když je pro vás práce posláním, můžete spokojenost klientů garantovat i vrácením peněz

• před 5 měsíci

Proč dáváme velký důraz na kvalitu našich lektorů, že je pro nás práce posláním a nabízíme něco, na co si jiné školy netroufnou. To a další zajímavosti o výuce jazyků se dočtete v rozhovoru s naším ředitelem zde: http://bit.ly/2cPkauO

Celý článek

U nás si vyberete – jazykové kurzy 2016/2017

• před 9 měsíci

Uvažujete o tom, vybrat si na nový školní rok ten pravý kurz cizího jazyka? Správné rozhodnutí!

Celý článek

I krajané v Banátu studují s námi!

• před 1 rokem

Také letos v červenci – stejně jako mnohokrát v posledních více než deseti letech – vyslala Glossa své lektory do rumunského Banátu, aby pomohli tamním krajanům zlepšit jejich znalosti angličtiny.

Celý článek