Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Letní jazykové kurzy

• před 4 dny

Vyplouváme na vlnách gramatiky a konverzace každý týden bez ohledu na počasí.
Do plavek jste akorát, tak teď už jen doladit konverzaci a budete hvězdou pláže. Letos si opět můžete v Glosse zpříjemnit léto jazykovými kurzy angličtiny. Žhavou novinkou jsou týdenní kurzy LETNÍ GRAMATIKA a LETNÍ KONVERZACE. A můžete se zapsat na jeden nebo klidně i na oba.
Tak neváhejte, protože letní kurzy jsou jediným letním románkem, který má trvalé pozitivní následky.

Celý článek

Uzavření kanceláře v pátek 26. května

• před 6 dny

V pátek 26. 5. 2017 bude z provozních důvodů uzavřena kancelář školy včetně recepce. Děkujeme za pochopení. On Friday May 26th the Glossa office will be closed for operational reasons. Thank you for your understanding.

Celý článek

Poslední volná místa se slevou !

• před 3 měsíci

Zahájili jsme semestr kurzů pro veřejnost, ale stále máme několik volných míst. Využijte jedinečnou příležitost a přidejte se k nám. Angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, šest dobře dostupných míst v Praze u metra, garance kvality a navíc výhodné slevy. Není právě teď ta chvíle začít? Zkuste si test, doporučíme Vám podle výsledku kurz na […]

Celý článek

Startujeme nový semestr kurzů – přihlaste se teď!

• před 6 měsíci

Využijte příležitost a pusťte se do studia cizích jazyků! Právě zahajujeme zápisy do dalšího semestru kurzů pro veřejnost. U nás si vyberete z angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny a italštiny na šesti dobře dostupných místech Prahy. Přihlásit se můžete pohodlně i na internetu. Pro více informací přejděte na stránku jazykových kurzů pro veřejnost.

Celý článek

Když je pro vás práce posláním, můžete spokojenost klientů garantovat i vrácením peněz

• před 8 měsíci

Proč dáváme velký důraz na kvalitu našich lektorů, že je pro nás práce posláním a nabízíme něco, na co si jiné školy netroufnou. To a další zajímavosti o výuce jazyků se dočtete v rozhovoru s naším ředitelem zde: http://bit.ly/2cPkauO

Celý článek

U nás si vyberete – jazykové kurzy 2016/2017

• před 12 měsíci

Uvažujete o tom, vybrat si na nový školní rok ten pravý kurz cizího jazyka? Správné rozhodnutí!

Celý článek

I krajané v Banátu studují s námi!

• před 2 roky

Také letos v červenci – stejně jako mnohokrát v posledních více než deseti letech – vyslala Glossa své lektory do rumunského Banátu, aby pomohli tamním krajanům zlepšit jejich znalosti angličtiny.

Celý článek