Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Letní jazykové kurzy

• před 3 měsíci

Vyplouváme na vlnách gramatiky a konverzace každý týden bez ohledu na počasí.
Do plavek jste akorát, tak teď už jen doladit konverzaci a budete hvězdou pláže. Letos si opět můžete v Glosse zpříjemnit léto jazykovými kurzy. Žhavou novinkou jsou týdenní kurzy LETNÍ GRAMATIKA a LETNÍ KONVERZACE. A můžete se zapsat na jeden nebo klidně i na oba. Nebo i na víc, protože kromě angličtiny nabízíme také další jazyky!
Tak neváhejte, protože letní kurzy jsou jediným letním románkem, který má trvalé pozitivní následky.

Celý článek

Rok plný angličtiny nebo němčiny – pomaturitní studium do konce června v akci !

• před 3 měsíci

Chcete se radikálně zlepšit v angličtině nebo se naučit německy? Nedostali jste se na vysněnou vysokou školu a přemýšlíte, co dál? Chcete si udělat klidnější rok, ale věnovat se něčemu smysluplnému? Pak jste u nás správně. Nejnabitější pomaturitní studium v Praze vám nabízí nejen kvalitní jednoletý kurz v renomované jazykové škole, ale i mezinárodní jazykový certifikát v ceně a spoustu dalších benefitů. A navíc při včasném přihlášení do konce června dostanete akční cenu a ušetříte 4000 Kč!

Celý článek

Ukázkové hodiny moc neukazují

• před 3 měsíci

Proč nemají velký smysl ukázkové hodiny, čím udržet spokojené zákazníky a jaká reklama u jazykových škol funguje nejlépe? To a ještě víc se dozvíte v článku o marketingu jazykových škol publikovaném v týdeníku Marketing a Media, ve kterém se píše i o jazykové škole Glossa a naší ojedinělé záruce, díky které nespokojení nic neplatí.

Celý článek

Darujte svým blízkým jazykový kurz !

• před 8 měsíci

Originální a smysluplný dárek – poukaz na jazykový kurz ! Chcete darovat jazykový kurz a nevíte přesně, jakou zvolit pokročilost či termín výuky? Nevadí, obdarovaný si vybere sám. Stačí jen zakoupit náš dárkový poukaz v libovolné hodnotě. To je dárek, který pomůže i potěší!

Celý článek

Kvalitní jazykové školy poznáte podle členství v asociaci, ty nejlepší podle certifikace

• před 9 měsíci

Jaký smysl má pro zákazníky certifikace jazykových škol, čím se zabývá Asociace jazykových škol, jaká je situace na trhu zakázkového jazykového vzdělávání? To vše se dozvíte v rozhovoru s naším ředitelem v časopisu HR Forum  – odborném měsíčníku pro všechny, kteří chtějí dobře vést druhé i sami sebe.

Celý článek

Jindřišská v novém!

• před 10 měsíci

V novém semestru vítáme studenty v nově zrekonstruované centrále. Podívejte se na pár fotek po jejím dokončení.

Celý článek

Když je pro vás práce posláním, můžete spokojenost klientů garantovat i vrácením peněz

• před 2 roky

Proč dáváme velký důraz na kvalitu našich lektorů, že je pro nás práce posláním a nabízíme něco, na co si jiné školy netroufnou. To a další zajímavosti o výuce jazyků se dočtete v rozhovoru s naším ředitelem zde: http://bit.ly/2cPkauO

Celý článek

I krajané v Banátu studují s námi!

• před 3 roky

Také letos v červenci – stejně jako mnohokrát v posledních více než deseti letech – vyslala Glossa své lektory do rumunského Banátu, aby pomohli tamním krajanům zlepšit jejich znalosti angličtiny.

Celý článek