Jste náš student? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře pro studenty. Jste náš firemní zákazník? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte k webové podpoře manažerů vzdělávání. Jste náš lektor? Klikněte sem, vyplňte přihlašovací údaje níže a vstupte do letorského informačního systému.

Letní jazykové kurzy

• před 2 měsíci

Vyplouváme na vlnách gramatiky a konverzace každý týden bez ohledu na počasí.
Do plavek jste akorát, tak teď už jen doladit konverzaci a budete hvězdou pláže. Letos si opět můžete v Glosse zpříjemnit léto jazykovými kurzy angličtiny. Žhavou novinkou jsou týdenní kurzy LETNÍ GRAMATIKA a LETNÍ KONVERZACE. A můžete se zapsat na jeden nebo klidně i na oba.
Tak neváhejte, protože letní kurzy jsou jediným letním románkem, který má trvalé pozitivní následky.

Celý článek

Omezení provozu – rekonstrukce

• před 3 týdny

  Milí zájemci o kurz, abychom vám poskytli co největší pohodlí, pracujeme na rekonstrukci naší recepce a čekárny. Z tohoto důvodu jsme nuceni mírně omezit provoz v první polovině července. V pátek 7.7., stejně jako ve všechny prázdninové pátky, nemáme veřejné návštěvní hodiny. Na vaše e-mailové a telefonické dotazy však budeme aktivně odpovídat. Pro přihlášení do kurzu můžete […]

Celý článek

U nás si vyberete – jazykové kurzy 2017/2018

• před 4 týdny

Uvažujete o tom, vybrat si na nový školní rok ten pravý kurz cizího jazyka? Správné rozhodnutí!

Celý článek

Když je pro vás práce posláním, můžete spokojenost klientů garantovat i vrácením peněz

• před 10 měsíci

Proč dáváme velký důraz na kvalitu našich lektorů, že je pro nás práce posláním a nabízíme něco, na co si jiné školy netroufnou. To a další zajímavosti o výuce jazyků se dočtete v rozhovoru s naším ředitelem zde: http://bit.ly/2cPkauO

Celý článek

I krajané v Banátu studují s námi!

• před 2 roky

Také letos v červenci – stejně jako mnohokrát v posledních více než deseti letech – vyslala Glossa své lektory do rumunského Banátu, aby pomohli tamním krajanům zlepšit jejich znalosti angličtiny.

Celý článek